на головну

ГУ МВС України в Київській області запрошує на службу в органи внутрішніх справ жителів Києва та області, які пройшли службу в Збройних Силах України або військову підготовку в учбових закладах, не мають судимості, для роботи в міськрайвідділах Київської області. Пропонуються посади рядового та молодшого начальницького складу із заробітною платнею від 800 грн.

Звертатися за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 15 тел. 272-23-23, 272-34-22, 272-22-09, 272-10-22, чи до місцевого МРВ.




ПРЕЗЕРВАТИВ ЯК ЗАСІБ... НАЖИВИ

Використовувати презерватив не за його прямим призначенням вирішила 45-річна жителька Хмельницького.
Олену С. (ім'я змінене - авт.) сусіди знали як жінку непутящу та до того ж і питущу. Однак вони не знали того, чим Олена заробляла собі на життя.
У м. Хмельницькому по сусідству з героїнею жили цигани, що займалися виготовленням ацетильованого опію, що у вузьких колах зветься "ширкой". Збувати свій товар у великих обсягах за місцем проживання обережні "роми" не ризикували, тому вирішили знайти ринок збуту там, де споживачів більше й ціни вищі. Ідеально підходив для цього столичний регіон. Але для того, щоб доставити до Київської області наркотик, був потрібен гонець, так званий "верблюд". З цією метою цигани і запросили Олену. Готовий опій розливали по презервативах, після чого жінка прикріплювала їх на тіло і їхала на електричках з пересадками до Києва. Предмети гігієни прекрасно підійшли для перевезення "ширки", тому що при особистому огляді не можна було намацати на тілі під одягом жінки. Навчена "роботодавцями" Олена перевіряла, немає чи за нею "хвоста", потім пересідала на вокзалі в поїзд до Фастова і їхала у зворотному напрямку. На Фастівському вокзалі її зустрічали представники місцевого наркобізнесу, одноплемінники відправників зілля. Вони забирали товар, а Олена верталася додому, де й отримувала гроші за перевезення наркотиків. Кількість поїздок залежала від наявності на "фабриці" сировини й кількості готової продукції.
Правоохоронці Київщини стали отримувати інформацію про те, що до області у великих обсягах із західних регіонів України потрапляє ацетильований опій. І коли кур'єр із Хмельницького у середині березня відправилася у свій черговий вояж, її вже непомітно супроводжували працівники Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків у Київській області. Напевно, Олена беззастережно повірила у свою безкарність, тому що цього разу презервативи з "ширкою" просто поклала до сумки. Уже в дорозі вона відчула щось негарне й різко змінила свої плани. Замість запланованої поїздки до Києва вона вийшла на вокзалі в м. Боярка столичної області, де й була затримана. Оперативники з'ясували, що наркотик призначався для наркоманів з декількох районів області. Сама затримана партія оптом коштує близько 4,5 тисяч гривень, у роздріб - майже вдвічі більше. Олені ж за перевезення була обіцяна сума в 700 гривень...
"Найбільше насторожує те, - розповідає заступник начальника відділу обласного УБНОН майор міліції Володимир Мовчун, - що процес виготовлення наркотиків контролюють переважно цигани, але більшість кур'єрів, що перевозять ці наркотики - наші одноплемінники, українці. Причому ринок збуту наркотиків змінюється майже миттєво. Раніше, наприклад, із західних областей України в столицю й східні регіони везли макову соломку. Однак велика кількість соломки відразу привертає до себе увагу, тому наркоділки від цієї схеми відмовилися. Вони вирішили, що простіше виготовити наркотик на місці й потім доставити його до місця призначення. Основна проблема, з якою стикається міліція - виявити канал поставки наркотиків. Адже кур'єри найчастіше не є наркоманами й зовні від звичайних громадян нічим не відрізняються. Самим зручним для перевезення зілля є залізничний транспорт, але тотальні його перевірки мало допоможуть - для перекриття каналу потрібна достовірна інформація. Про якість нашої роботи судіть самі. У першому кварталі 2006 року нами перекрито 5 каналів поставки наркотиків до нашої області - стільки ж, скільки було перекрито за весь минулий рік. На жаль, ця "ріка" не міліє, але ми робимо все від нас залежне для ефективної боротьби із цим злом".
У цей момент Олена С. затримана, за фактом збуту наркотиків порушена кримінальна справа. Замість обіцяної суми жінка ризикує "отримати" по вироку суду від трьох до восьми років позбавлення волі.

Микола Гулевич
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області





КУЛЬТУРНИЙ ЗЛОДІЙ ПІШОВ!..

Днями до чергової частини Яготинського РВ ГУ МВС України в Київській області надійшло повідомлення про те, що невідомими особами пограбований Яготинський державний історичний музей ім. Катерини Білокур "Картинна галерея". Прибулі на місце пригоди працівники міліції зі слів охоронця відновили картину злочину.
Близько 3-ї години ночі невстановлені особи демонтували гарти на вікні першого поверху будинку, де розташований музей. Обережно вийнявши вікно, зловмисники проникли до виставкового залу. Тут були розміщені полотна з виставки, яка в цей час проходить у приміщенні Яготинського музею. Проте злодіїв цікавила не ці картини, а та частина експозиції, що належать музеєві. "Гості" відчинили двері і почали виносити твори мистецтва. Коли на шум вийшла охоронець музею, 60-річна Наталя Ш., злодії встигли винести полотна з трьох кімнат експозиції. Побачивши небажаного свідка, нічні "відвідувачі" в масках зв'язали їй руки, завели до приміщення охорони і погрозами примусили її мовчати. Завершуючи своє "відвідування" музею, зловмисники зв'язали охоронниці й ноги та заліпили скотчем рота. Після цього нічні "цінувальники" мистецтва зникли у невідомому напрямку. Результатом їх "візиту" стала відсутність 33 картин. Через деякий час охоронцеві музею вдалося звільнитися від пут та від сусідів викликати міліцію.
Наразі по даному факту порушена кримінальна справа, тривають заходи з метою встановлення осіб злочинців. Визначається і культурна цінність зниклих полотен. Правоохоронці, що працювали на місці події, зібрали достатню кількість слідів злочинців, які в якості доказів будуть пред'явлені їм після затримання. Проте цікавим є той факт, що якийсь час назад місцеве відділення Державної служби охорони виносило керівництву музею припис про необхідність встановлення охоронної сигналізації та виведення її на пульт централізованої охорони ВДСО. Як кажуть, коментарі відсутні…

Микола Гулевич
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області





КРИМІНАЛЬНА ХРОНІКА КИЇВЩИНИ

Хроніка грабежів:
В селі Погреби Броварського район на місцеву пенсіонерку напав невідомий й застосувавши фізичне насильство відібрав у неї сумку, в якій знаходились 150 гривен. Встановлено, що грабіж вчини непрацюючий 19-річний киянин.
В селищі Глеваха Васильківського району 28-річний киянин у місцевого жителя, працівника "Стімекс-Профіль", відібрав куртку, в якій знаходились мобільний телефон, 600 гривен та 20 американських доларів.
Не поталанило й 47-річному Івану, жителю села Побережка Богуславського району. До його будинку проник невідомий чоловік, побив його й відібрав телевізор.
Та скористатися награбованим зловмиснику не судилося, його затримали правоохоронці. А вчинив злочин житель сусіднього села Медвин.
Дитячі забави:
До Обухівського відділу міліції надійшло повідомлення з районної лікарні, що до них з отруєнням природним газом госпіталізовано 94- та 34-. Річних жінок, а також 13 та 3-річних дітей. Причина отруєння - дитячі пустощі з газовою плитою, в наслідок чого виник витік газу, що мало не коштувало Чотирьох життів.
Мали місце і вилучення зброї та вибухових пристроїв.
Чоловік зібрався на війну - так можна сказати про підприємця з села Трушки Білоцерківського району. У будинку цього 50-річного чолов'яги міліція виявила та вилучила 1 гранату РГД-5, 187 патронів до автомата Калашникова, 1300 патронів калібру 5,6 мм. та 14 патронів до пістолета "Револьвер", 2 запечатаних цинкових ящики з холостими патронами калібру 7,62 мм загальною кількістю 880 штук і один запечатаний металевий ящик з написом НЗП82/86-60, 49 запалів, 10 взривачів до гранат, 27 електродетонаторів, 6 сигнальних патронів і ще безліч імітаційних патронів різного розміру. Згідно статті 115 Кримінально-процесуального кодексу України горе підприємця затримано.
В селищі Баришівка, на подвір'ї непрацюючого 18-річного Андрія, у схованці між сараєм та парканом, виявлено та вилучено 2,7 кг. Речовини, загорнутої у поліетиленовий пакет, яка за зовнішніми ознаками схожа на тротил. Проводиться експертиза.
А в місті Бровари на вулиці Гагаріна правоохоронці вилучили у 33-річного непрацюючого киянина порошок білого кольору, вагою 15 грамів, дуже схожого на кокаін. Порошок направлено на дослідження в науково дослідний експертно-криміналістичний центр Головного управління.
Сьомого квітня о пів на четверту ранку у селищі Гостомель на вулиці Чкалова, поблизу лісового масиву, працівники міліції затримали автомобіль "Газель" під керуванням 31-річним киянином, який перевозив 74 нелегальних мігранти - громадян Республіки Індія. Усі чоловіки віком до 40 років.
Наразі встановлюється спосіб перетину державного кордону та їх мета перебування в Україні. Затримані особи знаходяться в Ірпінському міськвідділу міліції.
Не обійшлося й без тяжких злочинів - убивств:
До Білоцерківського відділу міліції з міжрайонного відділення судово-медичних експертиз надійшли результати причини смерті місцевої жительки Судакової Є.М. 1956 року народження, пенсіонерки, труп якої було виявлено у квартирі за місцем проживання по вулиці Павліченка.
За висновком проведеної судмедекспертизи встановлено, що її смерть настала від черепно-мозкової травми та переломів ребер.
В ході проведення оперативно-розшукових заходів встановлено, що вбивство потерпілої, з метою заволодіння документами на квартиру, руками та ногами, скоїли місцевий житель Сергій та Дмитро, житель села Фесюри. Затримані непрацюючі вісімнадцятирічні молодики у скоєні злочину зізналися та дали правдиві покази.
По даному факту прокуратурою міста порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч. 1 статті 115 (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині) Кримінального кодексу України.
До Броварського районного відділу міліції звернулася жителька міста Києва й повідомила, що в селі Пухівка, в особистому будинку, з рубаними ранами голови, вона виявила тіло свого батька та 66-річного Анатолія, місцевого жителя.
Слідчо-оперативною групою встановлено, що вбивство 69-річного пенсіонера та його приятеля вчинив 45-річний Андрій, без постійного місця проживання.
Того дня чоловіки разом розпивали спиртне. Коли вже добряче сп'яніли, між ними виникла сварка, а затим і бійка, під час якої Андрій і схопив сокиру, й уде за допомогою неї вершив своє "правосуддя".
Затриманому зловмиснику не лишалося іншого виходу, як зізнатися у вчиненому, адже у нього вилучили речові докази.
Подібне сталося й у селищі Димер Вишгородського району. У своєму будинку з рубаними ранами голови було виявлено тіло 68-річного пенсіонера.
Оперативна група встановила, що вбивство потерпілого, під час сварки, яка виникла під час розпиття спиртних напоїв скоїв робітник по найму з Кіровоградської області, тридцятирічний Олександр, якого за вчинений злочин затримано.

Галина Присяжна
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області





ЗА УСЛУГИ МАЛОЛЕТНИХ БРОКЕРОВ ЖЕНЩИНА ПОПЛАТИЛАСЬ ЖИЗНЬЮ

В одном из микрорайонов города Белая Церковь, что на Киевщине, в собственной квартире была убита 50-летняя женщина. Ее обнаружил знакомый, который зашел к покойной в гости. Из заключения экспертов стало известно, что смерть наступила от закрытой черепно-мозговой травмы и переломов ребер. А убийцами оказались два 17-летних подростка, которые зарабатывали на жизнь бродяжничеством. Их правоохранители вскоре задержат в одном из белоцерковских притонов. Причиной всех бед стала банальная водка и… непроданная квартира хозяйки.
Потерпевшая, работница общества слепых, жила одна и любила выпить. С парнями женщина познакомилась накануне убийства - поздно вечером, когда возвращалась домой. Пригласила их к себе на кухню и "под рюмку" рассказала, что собирается продать свою квартиру. Малолетки тут же предложили ей свои услуги: помочь найти клиента, чтобы продать квартиру подороже. Хозяйка отказалась и поплатилась за это жизнью. В пьяном угаре молодчики забили ее руками и ногами до смерти, после чего скрылись в притоне.

Юлия Зинуткина
ЦОС ГУ МВД Украины
в Киевськой области





ЕКОНОМІКА ПОВИННА БУТИ ЕКОНОМНОЮ

В цьому році працівниками Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю Головного управління МВС України в Київській області виявлено 35 злочинів, кожен з яких завдавав збитків на суму понад 100 тисяч гривень; в 15 випадках - суми перебільшують кілька мільйонів.
За матеріалами працівників Броварського СМВ ДСБЕЗ службові особи Березанського комбікормового заводу підозрюються у зловживанні своїм службовим станом. Вони, шляхом підробки документів вчинили фінансове шахрайство і завдали збитків на суму 1 300 000 гривень. Перевіркою було встановлено, що між заводом та банком було укладено договір про надання кредиту на цю суму. Для забезпечення виконання умов кредитного договору було також укладено договір застави, проте дані про заставлене майно виявилися недостовірними, і насправді погасити заборгованість банківській установі за надані кредитні кошти було неможливо. Бережанське підприємство незаконно використало банківські гроші на оплату сушильного комплексу, в результаті чого комбікормовий завод поніс збитків на 1 300 000 гривень.
Перевищуючи свої службові повноваження, голова правління "Укрволгатехсервіс" завдав шкоди інтересам товариства на загальну суму 7 000 000гривень. Під час процедури банкрутства товариства він надав до суду підтвердження про кредиторську заборгованість перед двома громадянами на 3 000 000грн та 4 000 000грн. Ця заборгованість фактично є фіктивною, оскільки послуги згідно з договорами цим особам не надавалися та в документах бухгалтерського обліку не відображені. Як пояснив бухгалтер товариства, всі баланси підприємства складались керівником особисто та обов'язково підписувались. Таким чином, голова правління в офіційні документи, надані до Господарського суду Київської області (баланс, договори про надання послуг, акти звірки заборгованості, листи підтвердження заборгованості) вніс за відомо неправдиві відомості.
Цікаво, що Спостережна рада надає голові правління повноваження на укладення угод, контрактів та інших юридичних актів від імені товариства, на суму, яка не перевищує 100 тисяч гривень. Проте, без згоди Спостережної ради та рішення загальних зборів товариства, тобто явно виходячи за межі наданих повноважень, він уклав угоди про надання юридичних та бухгалтерських послуг підприємству з громадянами Г. та О. на загальну суму 7 млн. грн..
За фактом самовільного використання цінностей державного матеріального резерву прокуратурою міста Біла Церква порушено кримінальну справу. В розкраданні державної власності обґрунтовано підозрюються колишні генеральні директори відкритого акціонерного товариства "Росава". Після контрольної перевірки з'ясувалося: з цінностей мобілізаційного резерву, що знаходились на відповідальному зберігання ВАТ "Росава", самовільно використано в великих розмірах сталевий дріт, метало корд, полімерну сірку, каучуки, каніфоль та інші матеріали на загальну суму близько 24,5 мільйонів гривень. Ст.12 Закону України "Про державний матеріальний резерв" передбачено, що державний резерв матеріальних цінностей є недоторканним і може використовуватись лише за рішенням Кабінету Міністрів України. Судовий позов Держкомрезерву України задовільнено, а відкрите акціонерне товариство буде зобов'язане повернути матеріальні цінності мобілізаційного резерву не на копійку менше вищевказаної суми.

Юлія Зинуткіна
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області








Повернутись на головну
Замовити VPS-хостинг
Зареєструвати домен / register domain ua
Free FTP for IP-camera