на головну

В арсеналі зловмисників була навіть авіаційна бомба

Працівниками УБОЗ ГУ МВС України в Київській області була проведена блискуча операція по затриманню групи, що займалась реалізацією вибухових речовин і боєприпасів.
Після проведення оперативних заходів, в результаті яких з незаконного обігу вилучено 25 кілограмів тротилу, 5 кілограмів амоніту, більше кілограму гексогену, керівництвом Головного управління було прийняте рішення про створення оперативного штабу на чолі з начальником Главку генерал-майором міліції Анатолієм Волощуком.


Як розповів начальник УБОЗ ГУ МВС України в Київській області підполковник Сергій Сухонос, оперативним штабом було прийнято рішення про затримання осіб причетних до торгівлі вибухівкою.
Операцію по затриманню вирішили проводити в момент чергового продажу вибухівки, що відбулась в селищі Гостомель Київської області. Все було сплановано так, що зловмисники навіть

не здогадувались, що після "вдалої реалізації" на їх запястях замкнуть наручники. В ході проведення спецоперації було затримано 3-ох жителів Київської області. Під час обшуку за місцем проживання затриманих, правоохоронці виявили цілий арсенал: 4 кілограми тротилу, 9 артилерійських снарядів, 3 протитанкові міни, 1 мінометну міну, гранату Ф-1, гранату Т-23 часів ВВВ, 1250 патронів калібру 5,6 мм та авіаційну бомбу вагою 250 кілограмів. По даному факту порушено кримінальну справу, ведеться слідство.3 травня на полігоні учбового центру Національної академії внутрішніх справ України, що в селищі Віта Поштова вилучену вибухівку було знищено.

Олександр Коваленко
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області
Повернутись на головну
Замовити VPS-хостинг
Зареєструвати домен / register domain ua
Free FTP for IP-camera