на головну

Визначили найшвидкіших міліціонерів Київської області

На цьому тижні Київська обласна організація фізкультуро-спортивного товариства "Динамо" відмічала свято - 80 років з дня свого заснування. З цієї нагоди в місті Бровари відбувся легкоатлетичний крос в програмі "Спартакіади-2004". На старт вийшли представники 18 команд міських та районних відділів МВС, УДАІ та Управління МВС України на Південно-Західній залізниці. Спортсмени змагались на двох дистанціях: 1000 метрів та 3000 метрів.
Перше місце зайняли кросмени з Управління МВС Укранїни на Південно-Західній залізниці, у яких, до речі, була найчисельніша команда. На другому місці Вастівський МРВ ГУ МВС України в Київській області і на третьому Васильківський МВ ГУ МВС України в Київській області.

Найшвидше 1000 метрів пробіг Ільченко С.В. за 3 хвилини 02 секунди, а на відстані 3000 метрів найшвидшим був Скоробагатий М.П., його результат 10 хвилин 25 секунд.
Наступним видом програми "Спартакіада 2004" планується проведення на початку червня змагань з гирьового спорту.