на головну

ГУ МВС України в Київській області запрошує на службу в органи внутрішніх справ жителів Києва та області, які пройшли службу в Збройних Силах України або військову підготовку в учбових закладах, не мають судимості, для роботи в міськрайвідділах Київської області. Пропонуються посади рядового та молодшого начальницького складу із заробітною платнею від 800 грн.

Звертатися за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 15 тел. 272-23-23, 272-34-22, 272-22-09, 272-10-22, чи до місцевого МРВ.
Бучанська варта

53 робітника Бучанського заводу склотари і скловиробів, що на Київщині, об'єдналися у добровільну народну дружину - формування з охорони громадського порядку - і вже отримали свої посвідчення з позначкою "Бучанська варта". Новий опорний пункт міліції розпочинає свою діяльність задля покращення криміногенної ситуації та благоустрою міста Буча.
Загалом в столичній області зареєстровано 174 таких формування. Начальник Головного управління МВС України в Київській області Віталій Яловенко повідомив, що за два місяці поточного року вони взяли участь у проведенні 87 рейдів по відпрацюванню населених пунктів, з їх допомогою вже розкрито 61 злочин та припинено 68 правопорушень. Головний правоохоронець Київщини також зазначив, що зросла кількість крадіжок, грабежів, розбоїв та оборот наркосировини. Ось чому добровільна діяльність народних дружинників у взаємодії з правоохоронними органами просто необхідна для забезпечення порядку та спокою громадян.
Ідея створення "Бучанської варти" виникла наприкінці 2005 року, коли начальник міськвідділу міліції підтримав пропозицію директора склозаводу Віктора Рибальченка та його робітників об'єднатися і разом забезпечити спокійне життя бучанцям. В місті, де існуюча криміногенна ситуація все-таки бажає кращого у зв'язку з недостатньою кількістю правоохоронців райвідділу на кількість населення, що лише в Бучі складає близько 28 тисяч, знайшлися громадяни, які не байдужі до громадського порядку.
Кошти на фінансування виділив завод. Варта вже забезпечена службовим приміщенням, автомобілем ВАЗ-2109, раціями та спеціальною формою. Штаб "Бучанської варти" розробив графік чергувань та патрулювань вулиць міста з 17-ї до 24-ї години. До речі, частину формування представляють жінки, яким на рівні з сильною статтю доведеться виконувати всі функціональні обов'язки у наданні допомоги органам внутрішніх справ: вимагати від громадян додержання правопорядку і вести роз'яснювальну роботу з населенням, у разі підозри - перевіряти документи, складати протоколи, переслідувати, затримувати і доставляти до райвідділу порушників законодавства. Працівники заводу за активну участь у забезпеченні охорони громадського порядку будуть заохочуватися до подяк та видачі грошової винагороди. "Бучанська варта", що виходитиме на чергування, як зазначив директор заводу Віктор Рибальченко, буде щоквартально преміюватися в розмірі 250 - 300 гривень.

Юлія Зинуткіна
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

ВЕСНА ІДЕ, ТЕПЛО НЕСЕ…

Свято 8 Березня відзначається у багатьох країнах як свято Жінки, Матері, Весни. В Україні також широко відмічається це свято ствердження життя. Не залишилися осторонь від його святкування і правоохоронці Київщини.

У Міжнародний жіночий день начальник Головного управління МВС України в Київській області генерал-майор міліції Віталій Яловенко відвідав відомчу лікарню. Метою його візиту було привітати тих співробітниць Главку, що знаходяться на лікуванні, та жінок-медпрацівників, які цього святкового дня знаходилися на чергуванні і забезпечували нормальну життєдіяльність лікарні.
У короткому вітальному слові Віталій Олексійович зазначив, що все те найкраще, що може трапитися у житті людини, завжди було пов'язане із жінкою. Від самого народження для нас немає нікого дорожчого, ніж мати. Рідна мова, тиха пісня, почуті нами з перших днів життя, любов до Вітчизни, отримана з материнським молоком, теплі мамині руки - ці спомини людина проносить через усе життя.
"Не раз жінкам доводилося вставати на захист своїх дітей, родин, Батьківщини, - продовжив генерал Яловенко. - Приклади жіночої хоробрості, відданості та самозречення у роки Великої Вітчизняної війни ще довго будуть згадувати їх вдячні нащадки. Не шкодуючи сил, здоров'я, навіть життя, матері, доньки і сестри захищали рідну землю.
Але й у мирний час жінки не залишаються осторонь від активного життя. Природно загострене почуття справедливості, намагання захистити неправедно скривдженого та покарати злочинця приводять жінок у лави сучасних захисників Закону та громадського порядку. Прекрасних представниць армії боротьби зі злом не лякають труднощі служби, адже нарівні з чоловіками жінки борються зі злочинністю, працюючи у карному розшуку, відділах дільничних інспекторів міліції, охорони здоров'я, ресурсного забезпечення, паспортних відділеннях. І де б вони не працювали, свою роботу завжди виконують на "відмінно".
Наостанок В. Яловенко побажав жінкам скорішого видужання та повернення в сім'ю, ясного та мирного неба над головою, тепла та затишку у їхніх домівках, щастя та здоров'я їм та їхнім родинам.
А напередодні, 7 березня цього року, в приміщенні ГУ МВС України в Київській області відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня. Перший заступник начальника Главку Григорій Стельмах відзначив, що життя неможливе без жінок, без їхнього тепла, любові і розуміння. Від імені колегії Головного управління Григорій Іванович сердечно привітав співробітниць всієї обласної міліції зі святом весни і кохання, а заступник начальника Главку Василь Гогуля зачитав наказ про заохочення співробітниць Управління відзнаками МВС України, почесними грамотами. Також всі жінки, що служать в лавах обласної міліції, отримали премії в розмірі 50 грн. Святкову програму завершив чудовий концерт за участю оркестру Головного управління МВС в Київській області під керуванням заслуженого діяча мистецтв В.Губаренка. Линули вірші у виконанні заслуженого працівника культури Б.Харитонова, його колеги В.Довжика. Виконанням неаполітанських пісень мовою оригіналу порадували жінок заслужені артисти України А.Доронін та І.Брязгун, українські народні пісні виконував квартет жінок-учасниць хору ім. Вірьовки.

Микола Гулевич
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

ЗРУЙНОВАНО ЩЕ КІЛЬКА "МОСТІВ" У РАБСТВО

Зараз, нажаль, все більшої популярності набувають пошуки нашими співгромадянами роботи за кордоном. Їдучи до іншої країни, люди шукають можливості заробити гроші, але нерідко потрапляють, буквально, у рабство…

Управління по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, яке являється підрозділом ГУВС Київщини, проводить постійну роботу по розкриттю злочинів по лінії боротьби з торгівлею людьми та нелегальною міграцією, сутенерством та звідництвом. До його обов'язків входить виявлення та перекриття каналів незаконного переправлення за кордон громадян України для використанні у порнобізнесі та проституції, нелегальних мігрантів, а також незаконного усиновлення та торгівлі донорськими органами.
Нещодавно до УБЗПТЛ надійшла оперативна інформація про те, що на території Київської області існує організована злочинна група, члени якої займаються переправленням за кордон дівчат для заняття проституцією. При перевірці цієї інформації співробітниками Управління було виявлено групу, до складу якої входило троє осіб. Вони займалися переправленням через кордон українських дівчат для використання їх у злочинних видах "бізнесу" на території закордонних держав. Зокрема, члени групи за підробленими документами переправили двох громадянок України до Туреччини, де примусили останніх займатися проституцією та використовували у порнобізнесі.
Члени ще однієї виявленої групи, серед яких був навіть громадянин однієї з республік колишньої Югославії, що вже тривалий час проживає в Україні, підшукували довірливих українок для "престижної та високооплачуваної роботи за кордоном". У пошуках кращої долі до пройдисвітів звернулося троє дівчат - мешканок м. Чернівці. Їм виготовили всі необхідні документи для виїзду за кордон, і перевезли до м. Києва, де близько доби утримували на орендованій квартирі. Але, привізши у призначений час дівчат до аеропорту "Бориспіль", "роботодавці" були затримані правоохоронцями при спробі однієї з дівчат перетнути державний кордон. Наразі співробітники Управління по боротьбі з торгівлею людьми Київщини спільно з їх колегами з Чернівецької області проводять заходи, спрямовані на остаточне встановлення та повну ліквідацію цього каналу переправлення дівчат через аеропорт "Бориспіль" до Стамбулу, де їх мав зустрічати один із членів цієї злочинної групи. За даним фактом наприкінці лютого цього року Слідчим управлінням обласного Главку було порушено кримінальну справу за ст. 149 КК України ("Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини"). У випадку доведення їх вини членам злочинних груп загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строки від восьми до п'ятнадцяти років, поєднаних із конфіскацією майна
На початку грудня минулого року бійцями спецпідрозділу "Кобра" на автодорозі Київ - Суми при перевірці двох автомобілів під керуванням громадян України, було виявлено 14 осіб із азіатською зовнішністю. Під час проведення розшукових заходів працівниками відділу боротьби з незаконною міграцією в Київській області була виявлена група, що складалася з кількох водіїв із власними автомобілями. Ці "приватні підприємці" займалися перевезенням іноземців, що незаконно перебували на території України. "Бізнес" бере свій початок з того часу, коли один із водіїв, громадянин С., у вересні минулого року познайомився з громадянином однієї з країн Азії. "Гість" запропонував перевезти 14 його земляків із селища, розташованого у Чернігівській обл., де вони жили у підвалі будинку, до столиці., а за "роботу" пообіцяв заплатити 300 доларів США. Бачачи, що самотужки із перевезенням він не впорається, наш земляк запропонував двом своїм знайомим попрацювати "таксистами", на що ті погодилися. Під час доставки "нелегалів" особам, які мали здійснити незаконне їх переправлення до однієї з країн Євросоюзу, зловмисники були затримані працівниками міліції.
Наразі співробітниками відділу боротьби з незаконною міграцією УБЗПТЛ ГУМВС України в Київській області проводяться заходи з метою встановлення виключного кола осіб та всього каналу незаконного переправлення іноземців через державний кордон та їх транзиту територією України. Відносно громадянина С., котрий організував незаконне переправлення через держаний кордон України групи осіб, слідчими Управління СБУ в Київській області було порушено кримінальну справу за ст. 332 КК України ("Незаконне переправлення осіб через державний кордон України"). У разі доведеності його вини громадянинові С. загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Микола Гулевич
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

Повернутись на головну
Замовити VPS-хостинг
Зареєструвати домен / register domain ua
Free FTP for IP-camera