на головну

ГУ МВС України в Київській області запрошує на службу в органи внутрішніх справ жителів Києва та області, які пройшли службу в Збройних Силах України або військову підготовку в учбових закладах, не мають судимості, для роботи в міськрайвідділах Київської області. Пропонуються посади рядового та молодшого начальницького складу із заробітною платнею від 800 грн.

Звертатися за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 15 тел. 272-23-23, 272-34-22, 272-22-09, 272-10-22, чи до місцевого МРВ.




ТРАГІЧНИЙ ФІНАЛ ВАХТИ.

Комірниця одного з підприємств, розташованого в зоні відчуження Чорнобильської АЕС, що прийшла вранці на роботу, виявила тіло свого колеги, охоронця підприємства. Нещасний був убитий прямо у вагончику-сторожці, де під час вахти проживали охоронці. Не гаючи ні секунди, жінка викликала міліцію.

Прибулі на місце події оперативники з'ясували, що вбитий, 47-літній мешканець Чернігова Сергій Л. (всі імена змінені - авт.), приїхав на вахту лише кілька днів назад. Для тутешніх місць убивство є резонансним злочином, тому на місце події прибули представники всіх служб відділу внутрішніх справ зони відчуження. При огляді сторожки співробітники міліції виявили сліди бурхливого застілля, тому в числі інших була висунута версія вбивства на ґрунті сварки. Поряд з підприємством, де працював Сергій, розташовані ще кілька установ, що займаються обслуговуванням ЧАЕС, тому оперативники в першу чергу вирішили відпрацювати їх.
Більшість працівників сусідніх підприємств добре знали один одного, а деякі з них раніше працювали разом з потерпілим. На перевірку саме їхніх алібі співробітники міліції й направили свої зусилля. Більше доби тривала робота по виявленню можливих свідків і учасників злочину. У результаті копіткої роботи й опитування більш ніж сорока чоловік оперативники вийшли на Василя Н., що не зміг надати переконливої версії того, як він провів попередній день. Чоловік плутано розповідав про те, що напередодні заходив до Сергія, у якого вже сиділи "гості", за компанію з ними випив, але потім пішов спати. І тільки під тиском незаперечних доказів повідав про події у сторожці.
Прокинувшись трохи пізніше, Василь знову пішов до "сусіда", де продовжив бенкет. "Колеги по чарці" час від часу змінювалися, зрештою Василь залишився із Сергієм наодинці. Між чоловіками, які добряче випили, виникла сварка, що перейшла у бійку. Гість почав бити хазяїна, наносячи удари руками й ногами, потім зв'язав йому руки ременем і задушив. Залишивши тіло лежати на підлозі сторожки, Василь пішов ночувати в інший гуртожиток, а з ранку - на роботу. Там йому й довелося поспілкуватися з оперативниками.
На даний момент Василь Н. затриманий, а Прип'ятською спеціальною прокуратурою порушена кримінальна справа за статтею, що передбачає відповідальність за скоєння вбивства. Подальша доля затриманого знаходиться в руках суду.

Микола Гулевич
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області





Эх, уведу железного коня…

С начала года на территории столичной области преступники лишили 75 хозяев их железной собственности - автотранспорта. Благодаря работникам УГАИ Киевской области 56 автомобилей вернулись в свои гаражи целыми и невредимыми, в 46 случаях найдены и наказаны угонщики.
В основном, авто исчезали по неосторожности хозяина: 98% украденных машин не были защищены противоугонными средствами, в 80% случаев "железных коней" без особых усилий уводили в ночное время прямо из-под подъездов и домов неосвещенного частного сектора. Иногда, вдоволь покатавшись на недорогом стареньком, например, ВАЗе, местные подростки - сорвиголовы и искатели острых ощущений - оставляли машину где-нибудь в нелюдном месте. Исчезали на некоторое время подальше от глаз милиционеров, которые, до их появления в поле зрения, уже возвращали автомобили владельцам. А вот бесхозно покинутых на обочине, в лесопосадке или в соседнем селе украденных дорогих иномарок правоохранителям обнаруживать не приходилось: "Фольксвагены", "Мерседесы", "BMW", "Форды" и "Деу" обычно уводят с другой целью - хорошо на них заработать.
Средний возраст профессионального угонщика составляет около тридцати лет, в основном в них записываются жители области, нередко даже соседи потерпевших, иногда машинокрады в поисках легкой добычи приезжают из прилежащих к столичной областей. Работникам ГАИ Киевской области известны и некоторые интересные экземпляры угонщиков. Так, например, житель одного из районов Киевской области угнал пять мотоциклов в состоянии алкогольного опьянения, и каждый раз направлялся на них в Умань. Когда в селе пропадал чей-то мотоцикл, милиционеры уже знали кого искать и, как правило, не ошибались. Мужчины в тот момент по месту жительства не оказывалось: он уже был по пути к родственникам - в Черкасскую область.
15-летний угонщик из Бориспольского района недавно приговорен к пяти годам и одному месяцу лишения свободы. Находясь на испытательном сроке после совершения первого угона, он повторно незаконно завладел мотоциклом "Днепр-11". Сорвав скобу с навесным замком, подросток выкатил транспорт из двора, прокатил еще метров сто, чтобы хозяева не заметили и не кинулись на знакомый звук заведенного агрегата, после чего уехал колесить знакомой местностью. Оставил чужое добро мальчиш возле двора в селе. Вскоре мотоцикл возвратили владельцу.
Большую ошибку совершают хозяева, когда сами бросаются на поиски украденного, не сообщив о случившемся в милицию. Тем самым попросту теряя драгоценное время. Если правоохранителям сообщили вовремя, и с момента совершения угона прошло не более двух часов, то велика вероятность того, что еще через несколько автомобиль будет возвращен законному владельцу. В таких случаях работники органов внутренних дел вводят в действие так называемый оперативный план "Буран". Так в одном из сел Киево-Святошинского района в течение часа 60-летнему пенсионеру вернули его автомобиль "Шкода-Фабиа". Угонщиком оказался нигде не работающий местный 31-летний житель, который не успел далеко скрыться и "видоизменить" дедушкину собственность: перекрасить, перебить или вварить новый номер кузова или двигателя.
Так из-за перебитого номера, а точнее двух из семнадцати цифр номера кузова "Тойоты-Ландкрузер", машину жителю Белой Церкви вернули через полтора года. Прибыла пропажа в хозяйский гараж благодаря правоохранителям Башкирии, при этом перебитая "Тойота" успела пересечь несколько границ и побывать в Молдове и Казахстане.
В последнее время увеличилось количество угонов авто у таксистов. Преступники обычно действуют по накатанному сценарию: заказывают запутанный маршрут, могут даже сделать предварительную оплату, позже с ножом в руках, в лучшем случае, припугнув, просто высаживают водителя по месту прибытия и уезжают. Популярностью на сегодня пользуются такси "Деу-Ланосы". Но не только водители такси подвергаются умышленному применению физической силы со стороны преступников. Недавно житель Вышгорода вместе со своим 17-летним братом завладели стареньким "Москвичем-2140"… при помощи топора. Потерпевший хозяин с травмой головы был доставлен в больницу, его жизни ничего не угрожает, а автомобиль возвращен. Машину нашли в том же селе, а вот преступники пытались скрыться, но усилиями местной милиции их задержали и доставили в райотдел. Избив жителя Броваров, несколько молодых парней отняли ключи от его "Мерседеса Е200" прямо в подъезде.

Юлия Зинуткина
ЦОС ГУ МВД Украины
в Киевской области





Кількість крадіжок порівняно з іншими днями у день виборів на Київщині знизилася майже вдвічі

Міліція Київщини, яка з 23 березня поточного року була переведена на посилений варіант несення служби, забезпечила надійну охорону громадського порядку під час проведення виборів та недопущення правопорушень на виборчих дільницях.
"До проведення заходів на 1387-ми виборчих дільницях нами було залучено близько 2000 співробітників міліції, - коментує начальник Головного управління МВС України в Київській області генерал-майор міліції Віталій Яловенко. - З міліціонерів батальйону міліції особливого призначення "Беркут" було створено 9 мобільних груп для оперативного реагування на злочини та правопорушення. Охороняти порядок на виборах міліції допомагали близько 2,4 тисяч представників громадськості. Маршрути патрулів ППС були максимально наближені до місць проведення виборів. Зі співробітників органів та підрозділів Головного управління були створені додаткові посилені слідчо-оперативні групи для документування в разі необхідності порушень громадського порядку та інших протиправних дій.
Порядок на дорогах, а також охорону та супроводження бюлетенів до територіальних виборчих комісій здійснювали 37 екіпажів ДАІ. Загалом же співробітниками цієї служби було обстежено 3490 кілометрів вулично-шляхової мережі населених пунктів регіону, а також всі 1387 автомобілів, що обслуговують виборчий процес в області. Під час перевірок виявлено 53 одиниці транспорту з технічними несправностями.
За весь час проведення передвиборчих перегонів правоохоронними органами Київщини було зафіксовано 73 події, пов'язані з виборчим процесом. В основному це поширення неправдивої інформації про кандидатів, розміщення агітації у невстановлених місцях. По багатьох з них винесено постанови про відмову в порушенні кримінальних справ. Серйозних порушень громадського порядку на території області не виявлено, проте сталося кілька подій.
26 березня 2006 року близько 4-ї години ранку невідома особа кинула пляшку із запалювальною рідиною у вікно виборчої дільниці № 28 територіального виборчого округу № 92, розташованої в смт. Димер Вишгородського району Київської області. Дільничний інспектор міліції Вишгородського РВ лейтенант міліції Тарас Кодак розпочав гасити пожежу та не допустив її поширення по приміщенню дільниці. В результаті пожежі вогнем пошкоджено 2 стільці. Стіни та стеля приміщення, а також кабіни для голосування були вкриті кіптявою. Початок голосування був перенесений на півтори години. З територіальною виборчою комісією було узгоджене питання про перенесення дільничної виборчої комісії до іншого приміщення та початок її роботи. На даний час проводяться оперативно-розшукові заходи, встановлена особа, що обгрунтовано підозрюється у причетності до вказаної події.
25.03.2006 року в с. Розкішна Ставищанського району працівник міліції за актом прийняв під охорону від голови місцевої дільничної виборчої комісії опечатаний сейф із бюлетенями. Вранці так само за актом та без зауважень передав його голові комісії. В ході роботи комісії було виявлено відсутність 120 бюлетенів по виборам сільського голови с. Розкішна. По даному факту працівник міліції, що ніс охорону дільниці, вже опитаний, правоохоронні органи проводять перевірку. Вирішується питання про визнання виборів сільського голови недійсними та проведення повторного голосування.
До речі, кількість крадіжок порівняно з іншими днями у день виборів знизилася майже вдвічі. Мабуть, любителі чужого майна замість того, щоб скоювати злочини, все ж таки вирішили виконати свій громадянський обов'язок і пішли голосувати на виборчі дільниці.
Наразі співробітники органів та підрозділів Головного управління продовжують нести службу на виборчих дільницях, де забезпечують охорону громадського порядку під час проведення підрахунку голосів, а також збереження виборчих бюлетенів під час їх транспортування до територіальних виборчих комісій".

ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області





Повернутись на головну
Замовити VPS-хостинг
Зареєструвати домен / register domain ua
Free FTP for IP-camera