на головну

ГУ МВС України в Київській області запрошує на службу в органи внутрішніх справ жителів Києва та області, які пройшли службу в Збройних Силах України або військову підготовку в учбових закладах, не мають судимості, для роботи в міськрайвідділах Київської області. Пропонуються посади рядового та молодшого начальницького складу із заробітною платнею від 800 грн.

Звертатися за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 15 тел. 272-23-23, 272-34-22, 272-22-09, 272-10-22, чи до місцевого МРВ.
ФІНАНСУВАННЯ БУДІВНИЦТВА ЛІКАРНІ ДЛЯ "ЧОРНОБИЛЬЦІВ" ЗАКЛАДЕНЕ ДО БЮДЖЕТУ

Нещодавно лікарню з поліклінікою Головного управління МВС України в Київській області відвідали 1-й віце-прем'єр-міністр України Станіслав Телісфорович Сташевський та заступник міністра внутрішніх справ Лідія Степанівна Поречкіна. Метою їх візиту стала перевірка виконання Указу Президента України "Про заходи, пов'язані з 20-ю річницею Чорнобильської катастрофи", а також вивчення стану робіт по добудові корпусів реабілітаційного центру для учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та їх готовність до прийому відвідувачів.
Оглядаючи приміщення відділення променевої терапії, С. Сташевський цікавився тим, скільки пацієнтів може прийняти лікарня, скільки відвідувачів обслуговує поліклініка, скільки особового складу Головного управління закріплено за лікувальним закладом. Начальник Главку генерал-майор міліції Віталій Яловенко пояснив, що відділення променевої терапії розраховане на перебування в ньому 125 пацієнтів. Лікарня Головного управління обслуговує весь Київський гарнізон і за нею закріплено близько 18 тисяч чоловік: працівників міліції, членів їх сімей, військовослужбовців Внутрішніх військ, а також ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ. А лікувальний комплекс для постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС взагалі являється унікальним і не має аналогів в Україні. На запитання 1-го віце-прем'єра про стан фінансування робіт по добудові корпусів лікарні та введення в дію 2-ї черги комплексу для реабілітації постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС заступник міністра внутрішніх справ Л. Поречкіна повідомила, що на даний час Кабінетом Міністрів України для цих цілей до бюджету закладено 5 млн. гривень, хоча для повного завершення робіт необхідно близько 32 млн. гривень. Решту суми планується отримати під час реалізації надлишкового майна Міністерства внутрішніх справ України.

Микола Гулевич
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

ТРАГІЧНИЙ ФІНАЛ ВАХТИ.

Комірниця одного з підприємств, розташованого в зоні відчуження Чорнобильської АЕС, що прийшла вранці на роботу, виявила тіло свого колеги, охоронця підприємства. Нещасний був убитий прямо у вагончику-сторожці, де під час вахти проживали охоронці. Не гаючи ні секунди, жінка викликала міліцію.

Прибулі на місце події оперативники з'ясували, що вбитий, 47-літній мешканець Чернігова Сергій Л. (всі імена змінені - авт.), приїхав на вахту лише кілька днів назад. Для тутешніх місць убивство є резонансним злочином, тому на місце події прибули представники всіх служб відділу внутрішніх справ зони відчуження. При огляді сторожки співробітники міліції виявили сліди бурхливого застілля, тому в числі інших була висунута версія вбивства на ґрунті сварки. Поряд з підприємством, де працював Сергій, розташовані ще кілька установ, що займаються обслуговуванням ЧАЕС, тому оперативники в першу чергу вирішили відпрацювати їх.
Більшість працівників сусідніх підприємств добре знали один одного, а деякі з них раніше працювали разом з потерпілим. На перевірку саме їхніх алібі співробітники міліції й направили свої зусилля. Більше доби тривала робота по виявленню можливих свідків і учасників злочину. У результаті копіткої роботи й опитування більш ніж сорока чоловік оперативники вийшли на Василя Н., що не зміг надати переконливої версії того, як він провів попередній день. Чоловік плутано розповідав про те, що напередодні заходив до Сергія, у якого вже сиділи "гості", за компанію з ними випив, але потім пішов спати. І тільки під тиском незаперечних доказів повідав про події у сторожці.
Прокинувшись трохи пізніше, Василь знову пішов до "сусіда", де продовжив бенкет. "Колеги по чарці" час від часу змінювалися, зрештою Василь залишився із Сергієм наодинці. Між чоловіками, які добряче випили, виникла сварка, що перейшла у бійку. Гість почав бити хазяїна, наносячи удари руками й ногами, потім зв'язав йому руки ременем і задушив. Залишивши тіло лежати на підлозі сторожки, Василь пішов ночувати в інший гуртожиток, а з ранку - на роботу. Там йому й довелося поспілкуватися з оперативниками.
На даний момент Василь Н. затриманий, а Прип'ятською спеціальною прокуратурою порушена кримінальна справа за статтею, що передбачає відповідальність за скоєння вбивства. Подальша доля затриманого знаходиться в руках суду.

Микола Гулевич
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

Эх, уведу железного коня…

С начала года на территории столичной области преступники лишили 75 хозяев их железной собственности - автотранспорта. Благодаря работникам УГАИ Киевской области 56 автомобилей вернулись в свои гаражи целыми и невредимыми, в 46 случаях найдены и наказаны угонщики.
В основном, авто исчезали по неосторожности хозяина: 98% украденных машин не были защищены противоугонными средствами, в 80% случаев "железных коней" без особых усилий уводили в ночное время прямо из-под подъездов и домов неосвещенного частного сектора. Иногда, вдоволь покатавшись на недорогом стареньком, например, ВАЗе, местные подростки - сорвиголовы и искатели острых ощущений - оставляли машину где-нибудь в нелюдном месте. Исчезали на некоторое время подальше от глаз милиционеров, которые, до их появления в поле зрения, уже возвращали автомобили владельцам. А вот бесхозно покинутых на обочине, в лесопосадке или в соседнем селе украденных дорогих иномарок правоохранителям обнаруживать не приходилось: "Фольксвагены", "Мерседесы", "BMW", "Форды" и "Деу" обычно уводят с другой целью - хорошо на них заработать.
Средний возраст профессионального угонщика составляет около тридцати лет, в основном в них записываются жители области, нередко даже соседи потерпевших, иногда машинокрады в поисках легкой добычи приезжают из прилежащих к столичной областей. Работникам ГАИ Киевской области известны и некоторые интересные экземпляры угонщиков. Так, например, житель одного из районов Киевской области угнал пять мотоциклов в состоянии алкогольного опьянения, и каждый раз направлялся на них в Умань. Когда в селе пропадал чей-то мотоцикл, милиционеры уже знали кого искать и, как правило, не ошибались. Мужчины в тот момент по месту жительства не оказывалось: он уже был по пути к родственникам - в Черкасскую область.
15-летний угонщик из Бориспольского района недавно приговорен к пяти годам и одному месяцу лишения свободы. Находясь на испытательном сроке после совершения первого угона, он повторно незаконно завладел мотоциклом "Днепр-11". Сорвав скобу с навесным замком, подросток выкатил транспорт из двора, прокатил еще метров сто, чтобы хозяева не заметили и не кинулись на знакомый звук заведенного агрегата, после чего уехал колесить знакомой местностью. Оставил чужое добро мальчиш возле двора в селе. Вскоре мотоцикл возвратили владельцу.
Большую ошибку совершают хозяева, когда сами бросаются на поиски украденного, не сообщив о случившемся в милицию. Тем самым попросту теряя драгоценное время. Если правоохранителям сообщили вовремя, и с момента совершения угона прошло не более двух часов, то велика вероятность того, что еще через несколько автомобиль будет возвращен законному владельцу. В таких случаях работники органов внутренних дел вводят в действие так называемый оперативный план "Буран". Так в одном из сел Киево-Святошинского района в течение часа 60-летнему пенсионеру вернули его автомобиль "Шкода-Фабиа". Угонщиком оказался нигде не работающий местный 31-летний житель, который не успел далеко скрыться и "видоизменить" дедушкину собственность: перекрасить, перебить или вварить новый номер кузова или двигателя.
Так из-за перебитого номера, а точнее двух из семнадцати цифр номера кузова "Тойоты-Ландкрузер", машину жителю Белой Церкви вернули через полтора года. Прибыла пропажа в хозяйский гараж благодаря правоохранителям Башкирии, при этом перебитая "Тойота" успела пересечь несколько границ и побывать в Молдове и Казахстане.
В последнее время увеличилось количество угонов авто у таксистов. Преступники обычно действуют по накатанному сценарию: заказывают запутанный маршрут, могут даже сделать предварительную оплату, позже с ножом в руках, в лучшем случае, припугнув, просто высаживают водителя по месту прибытия и уезжают. Популярностью на сегодня пользуются такси "Деу-Ланосы". Но не только водители такси подвергаются умышленному применению физической силы со стороны преступников. Недавно житель Вышгорода вместе со своим 17-летним братом завладели стареньким "Москвичем-2140"… при помощи топора. Потерпевший хозяин с травмой головы был доставлен в больницу, его жизни ничего не угрожает, а автомобиль возвращен. Машину нашли в том же селе, а вот преступники пытались скрыться, но усилиями местной милиции их задержали и доставили в райотдел. Избив жителя Броваров, несколько молодых парней отняли ключи от его "Мерседеса Е200" прямо в подъезде.

Юлия Зинуткина
ЦОС ГУ МВД Украины
в Киевской области
Повернутись на головну
Замовити VPS-хостинг
Зареєструвати домен / register domain ua
Free FTP for IP-camera