на головну

ГУ МВС України в Київській області запрошує на службу в органи внутрішніх справ жителів Києва та області, які пройшли службу в Збройних Силах України або військову підготовку в учбових закладах, не мають судимості, для роботи в міськрайвідділах Київської області. Пропонуються посади рядового та молодшого начальницького складу із заробітною платнею від 800 грн.

Звертатися за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 15 тел. 272-23-23, 272-34-22, 272-22-09, 272-10-22, чи до місцевого МРВ.
Фотороботи осіб, які підозрюються у скоєнні злочину: викраденні картин з картинної галереї міста Яготин Київської області. Якщо вам відома будь-яка інформація про цих осіб, просимо повідомити за телефоном: 272-21-23, 8-(275)-5-43-42, 8-(275)-5-43-41


ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

ПРЕЗЕРВАТИВ ЯК ЗАСІБ... НАЖИВИ

Використовувати презерватив не за його прямим призначенням вирішила 45-річна жителька Хмельницького.
Олену С. (ім'я змінене - авт.) сусіди знали як жінку непутящу та до того ж і питущу. Однак вони не знали того, чим Олена заробляла собі на життя.
У м. Хмельницькому по сусідству з героїнею жили цигани, що займалися виготовленням ацетильованого опію, що у вузьких колах зветься "ширкой". Збувати свій товар у великих обсягах за місцем проживання обережні "роми" не ризикували, тому вирішили знайти ринок збуту там, де споживачів більше й ціни вищі. Ідеально підходив для цього столичний регіон. Але для того, щоб доставити до Київської області наркотик, був потрібен гонець, так званий "верблюд". З цією метою цигани і запросили Олену. Готовий опій розливали по презервативах, після чого жінка прикріплювала їх на тіло і їхала на електричках з пересадками до Києва. Предмети гігієни прекрасно підійшли для перевезення "ширки", тому що при особистому огляді не можна було намацати на тілі під одягом жінки. Навчена "роботодавцями" Олена перевіряла, немає чи за нею "хвоста", потім пересідала на вокзалі в поїзд до Фастова і їхала у зворотному напрямку. На Фастівському вокзалі її зустрічали представники місцевого наркобізнесу, одноплемінники відправників зілля. Вони забирали товар, а Олена верталася додому, де й отримувала гроші за перевезення наркотиків. Кількість поїздок залежала від наявності на "фабриці" сировини й кількості готової продукції.
Правоохоронці Київщини стали отримувати інформацію про те, що до області у великих обсягах із західних регіонів України потрапляє ацетильований опій. І коли кур'єр із Хмельницького у середині березня відправилася у свій черговий вояж, її вже непомітно супроводжували працівники Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків у Київській області. Напевно, Олена беззастережно повірила у свою безкарність, тому що цього разу презервативи з "ширкою" просто поклала до сумки. Уже в дорозі вона відчула щось негарне й різко змінила свої плани. Замість запланованої поїздки до Києва вона вийшла на вокзалі в м. Боярка столичної області, де й була затримана. Оперативники з'ясували, що наркотик призначався для наркоманів з декількох районів області. Сама затримана партія оптом коштує близько 4,5 тисяч гривень, у роздріб - майже вдвічі більше. Олені ж за перевезення була обіцяна сума в 700 гривень...
"Найбільше насторожує те, - розповідає заступник начальника відділу обласного УБНОН майор міліції Володимир Мовчун, - що процес виготовлення наркотиків контролюють переважно цигани, але більшість кур'єрів, що перевозять ці наркотики - наші одноплемінники, українці. Причому ринок збуту наркотиків змінюється майже миттєво. Раніше, наприклад, із західних областей України в столицю й східні регіони везли макову соломку. Однак велика кількість соломки відразу привертає до себе увагу, тому наркоділки від цієї схеми відмовилися. Вони вирішили, що простіше виготовити наркотик на місці й потім доставити його до місця призначення. Основна проблема, з якою стикається міліція - виявити канал поставки наркотиків. Адже кур'єри найчастіше не є наркоманами й зовні від звичайних громадян нічим не відрізняються. Самим зручним для перевезення зілля є залізничний транспорт, але тотальні його перевірки мало допоможуть - для перекриття каналу потрібна достовірна інформація. Про якість нашої роботи судіть самі. У першому кварталі 2006 року нами перекрито 5 каналів поставки наркотиків до нашої області - стільки ж, скільки було перекрито за весь минулий рік. На жаль, ця "ріка" не міліє, але ми робимо все від нас залежне для ефективної боротьби із цим злом".
У цей момент Олена С. затримана, за фактом збуту наркотиків порушена кримінальна справа. Замість обіцяної суми жінка ризикує "отримати" по вироку суду від трьох до восьми років позбавлення волі.

Микола Гулевич
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

КУЛЬТУРНИЙ ЗЛОДІЙ ПІШОВ!..

Днями до чергової частини Яготинського РВ ГУ МВС України в Київській області надійшло повідомлення про те, що невідомими особами пограбований Яготинський державний історичний музей ім. Катерини Білокур "Картинна галерея". Прибулі на місце пригоди працівники міліції зі слів охоронця відновили картину злочину.
Близько 3-ї години ночі невстановлені особи демонтували гарти на вікні першого поверху будинку, де розташований музей. Обережно вийнявши вікно, зловмисники проникли до виставкового залу. Тут були розміщені полотна з виставки, яка в цей час проходить у приміщенні Яготинського музею. Проте злодіїв цікавила не ці картини, а та частина експозиції, що належать музеєві. "Гості" відчинили двері і почали виносити твори мистецтва. Коли на шум вийшла охоронець музею, 60-річна Наталя Ш., злодії встигли винести полотна з трьох кімнат експозиції. Побачивши небажаного свідка, нічні "відвідувачі" в масках зв'язали їй руки, завели до приміщення охорони і погрозами примусили її мовчати. Завершуючи своє "відвідування" музею, зловмисники зв'язали охоронниці й ноги та заліпили скотчем рота. Після цього нічні "цінувальники" мистецтва зникли у невідомому напрямку. Результатом їх "візиту" стала відсутність 33 картин. Через деякий час охоронцеві музею вдалося звільнитися від пут та від сусідів викликати міліцію.
Наразі по даному факту порушена кримінальна справа, тривають заходи з метою встановлення осіб злочинців. Визначається і культурна цінність зниклих полотен. Правоохоронці, що працювали на місці події, зібрали достатню кількість слідів злочинців, які в якості доказів будуть пред'явлені їм після затримання. Проте цікавим є той факт, що якийсь час назад місцеве відділення Державної служби охорони виносило керівництву музею припис про необхідність встановлення охоронної сигналізації та виведення її на пульт централізованої охорони ВДСО. Як кажуть, коментарі відсутні…

Микола Гулевич
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській областіПовернутись на головну
Замовити VPS-хостинг
Зареєструвати домен / register domain ua
Free FTP for IP-camera