на головну

ГУ МВС України в Київській області запрошує на службу в органи внутрішніх справ жителів Києва та області, які пройшли службу в Збройних Силах України або військову підготовку в учбових закладах, не мають судимості, для роботи в міськрайвідділах Київської області. Пропонуються посади рядового та молодшого начальницького складу із заробітною платнею від 800 грн.

Звертатися за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 15 тел. 272-23-23, 272-34-22, 272-22-09, 272-10-22, чи до місцевого МРВ.
Проблема розповсюдження наркотиків у світі набула глобального характеру. Масштаби розповсюдження наркозлочинності потребують консолідації правоохоронців та представників засобів масової інформації для захисту нашого майбутнього.
Правоохоронні органи обрали для себе головним напрямком боротьби з наркозлочинністю викриття осіб, які займаються виготовленням, перевезенням, збутом наркотичних засобів, а також знешкодженням злочинних угруповань, які займаються наркобізнесом.
Наркоділки постійно намагаються поширювати ринок збуту наркотиків, у першу чергу, серед молоді, в розважальних та навчальних закладах.
Все більше розповсюджуються концентровані (важкі) наркотики, такі як героїн, кокаїн, амфетамін, а також лікарські засоби "кетамін", "трамадол" та інші.
Для ефективної боротьби з цим явищем керівництво Департаменту боротьби з незаконним обігом наркотиків вважає за доцільне налагодити взаємодію з представниками всіх засобів масової інформації.
Департамент звертається до громадян України через засоби масової інформації з проханням надавати відомості про осіб, які займаються незаконними операціями з наркотиками, про працівників міліції, які прикривають злочинну діяльність наркозбувальників та займаються "кришуванням".
Вказану інформацію можна направити за адресою: 01024 м. Київ 24, вул. Богомольця, 10, ДБНОН МВС України або повідомити про зазначені факти (цілодобово) по телефонам (044)256-11-00 та (044)289-13-24.
Телефон УБНОН ГУ МВС України в Київській області - 425-50-90
Забивши до смерті заробітчанина, двоє жителів Київщини забрали у нього… 39 гривень.

Близько двох тижнів тому в с. Крюківщина, розташованому в Києво-Святошинському районі столичної області, бригада пожежників під час гасіння полум'я виявила труп чоловіка 40-45 років.

Вогнеборців викликали мешканці будинку, розташованого неподалік від підсобного приміщення, яке належало одному з місцевих ТОВ. Вогонь не встиг набрати сили, тому невеличкий будиночок майже не постраждав. Після виявлення трупа на місце прибула слідчо-оперативна група Києво-Святошинського райвідділу внутрішніх справ. Правоохоронці встановили, що загиблим являється 46-річний мешканець Закарпатської області Володимир С., який близько 8 років тому приїхав до Київської області на заробітки. Чоловік поросив у працівників підприємства дозволу тимчасово пожити у підсобному приміщенні їхньої фірми, і, отримавши згоду, оселився там. Однієї ночі до заробітчанина "у гості", зайшли двоє місцевих жителів, ніде не працюючі 21-річний М. і 20-річний І. (До речі, молодший з хлопців уже мав деякі "ускладнення" із Законом - під час сімейного застілля натравив свого пса на рідного дядька). На ґрунті випитого між "гістьми" і господарем виникла сварка, під час якої хлопці добряче побили заробітчанина, забрали у нього 20 гривень та пішли геть. Трохи пізніше вони знову навідалися до Володимирового помешкання, повторно побили його та забрали решту грошей (близько 19 гривень). Зробленого молодикам видалося замало, тому вони поклали побитого чоловіка на крісло, прикрили його порваною подушкою, облили керосином і підпалили. Саме у такому стані тіло виявили пожежники. Судово-медична експертиза констатувала смерть Володимира С. від травматичного шоку, а при огляді тіла зафіксувала численні забиття та переломи ребер. Працівники міліції встановили особи підозрюваних у скоєнні цього звірячого злочину і затримали їх впродовж наступної доби. Наразі по даному факту прокуратурою Києво-Святошинського району порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 115 КК України ("Вбивство"), ведеться слідство.

Микола Гулевич
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

ЛОМ І ВИКОПАНА ЯМА ДЛЯ БУДІВЕЛЬНИКА

Виконроб Сергій сидів на ослоні у дворі недобудованого його бригадою будинку, що в дачному селі Жорнівка Києво-Святошинського району столичної області, нервово палив "Прилуки" і, дивуючись, говорив, що такого не повинно було статися.

Сам він із сусіднього села, а от бригада підбиралася з різних регіонів: зараз на київських хазяїв працювали будівельники із Хмельницької та Чернігівської областей. Не було серед них дебоширів і п'яниць, роботу виконували без зауважень. "Два попередження - і ви їдете додому", - казав новачкам головний будівельник. І все в них було тихо й мирно, ніхто ні на кого не скаржився, фахівці-будівельники працювали злагоджено.
Цього разу на вихідні виконроб виїхав додому, а коли повернувся, довго не міг зрозуміти, що трапилося з його бригадою. Близько дев'ятої години ранку хтось ще спав, когось взагалі не було... На питання "Де Віталік?!" "чумні" працівники відповідали: купалися на річці, він зустрів двох дівчат, з якими й залишився, і вже два дні його ніхто не бачив. Стурбований Сергій перш ніж заявити в міліцію про зникнення 38-літнього робітника із Чернігівської області, вирішив поїхати в сусіднє Забір'я і з'ясувати обставини зникнення ще одного будівельника - Андрія, який з невідомих причин раптом перебрався туди жити, так би мовити, ігноруючи бригаду, що залишилася.
Виконроб застав Андрія за пляшкою спиртного, запитав, де Віталій. Хрестячись і плачучи, Андрій повторював: "Вони його вбили... з п'яних очей! Боюся, що й мене теж... Я ж свідок". Незабаром Сергієві питання про те, скільки робітник випив горілки і чи не приснилося йому все це, відпали. Виконроб набрав "02" і повідомив про можливе вбивство.
На момент огляду міліцією Киево-Святошинського райвідділу дачної ділянки, де працювала бригада, з моменту ймовірного скоєння злочину минуло більше двох діб. Вода, явно змита в каналізаційний люк, була червоною. Робітники в один голос говорили, що від барвників будівельних матеріалів. А коли, відкинувши лицювальний камінь, правоохоронці виявили під ним величезну калюжу крові, придумувати виправдання двом будівельникам (один з них раніше судимий військовим трибуналом за крадіжку) стало набагато складніше. Все явно свідчило про злочин, що тут стався. І тоді психіка одного з убивць не витримала, він розповів моторошні речі про те, як били Віталіка у дворі, добивали залізним ломом, поки той не затих, а потім метрах у двадцяти, наприкінці ділянки, закопали труп, присипавши його піском. Знаряддя вбивства - лом - знайшли вже помитим і замкненим на ключ у підвалі. Нелюди не забули витягти з кишень убитого мобільний телефон і 600 гривень зарплати. Наступного дня поїхали в столицю і, доклавши свої гроші, купили новий мобільний і маленький телевізор, а ще випили пива за рахунок покійного та за його упокій. По поверненні у село їхнє життя прийняло звичайне русло - продовжили будувати дачу.
На сьогодні вбивці затримані. Подальшу долю 44-літнього й 28-літнього чоловіків, які позбавили родину годувальника, чоловіка й батька дівчаток 12 і 14 років, вирішить суд.

Юлія Зинуткіна
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

ДЕШЕВШЕ КУПИТИ - ДОРОЖЧЕ ПРОДАТИ

Боротьба за землю під Києвом останнім часом загострюється на очах. Лише за поточний рік правоохоронцями столичного регіону, які боряться з економічною злочинністю, з 39 злочинів в сфері земельних відносин виявлено 26 тяжких. Збитків завдано майже на 24,5 мільйонів гривень, з них реально не відшкодовано близько 400 тисяч гривень. Цікаво, що із 17 осіб, яких притягнено до кримінальної відповідальності за незаконне використання, відчуження, приватизацію, передачу в приватну власність, оренду, продаж та обмін, 11 працюють в органах влади та управління.
Як зясувалося, основними прийомами земельних махінацій володіють службовці сільських рад. В Києво-Святошинському районі вони, зловживаючи службовим становищем, підробили рішення сесії, і таким чином незаконно внесли в списки на розпаювання землі товариства з обмеженою відповідальністю 22 особи, які на даному підприємстві не працюють. По цьому факту триває слідство. В Макарівському районі вони незаконно видавали офіційні документи, згідно з якими приватні особи отримували сертифікат на земельну частку. В результаті справжні пайовники понесли збитків на 37 тисяч гривень. Таким же способом в цьому районі отримали 50 га землі, що спричинило збитків селянам на суму 1,6 мільйонів гривень, 50 жителів міста Львова і області.

Юлія Зинуткіна
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області
Повернутись на головну
Замовити VPS-хостинг
Зареєструвати домен / register domain ua
Free FTP for IP-camera