на головну

ГУ МВС України в Київській області запрошує на службу в органи внутрішніх справ жителів Києва та області, які пройшли службу в Збройних Силах України або військову підготовку в учбових закладах, не мають судимості, для роботи в міськрайвідділах Київської області. Пропонуються посади рядового та молодшого начальницького складу із заробітною платнею від 800 грн.

Звертатися за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 15 тел. 272-23-23, 272-34-22, 272-22-09, 272-10-22, чи до місцевого МРВ.
Головне управління внутрішніх справ в Київській області оголошує тендер на виконання робіт по будівництву 4 та 5 будинків житлового комплексу за адресою: м. Київ, вул. Лук'янівська, 63.

УМОВИ ТЕНДЕРУ:

Виконання всіх необхідних робіт по переробці проекту згідно із діючими будівельними нормами, виконання робіт за свій рахунок, надання частини побудованих приміщень у розпорядження Головного управління МВС України в Київській області.

Пропозиції направляти на ім'я начальника ГУ МВС України в Київській області за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 15
УБИВШИ ЛЮДИНУ, ПІШЛИ СПОКІЙНО СПАТИ

Непояснений за свою жорстокістю злочин трапився буквально кілька днів назад у селищі Макарів Київської області.

Липневого ранку біля селищної автостанції випадкові перехожі виявили труп чоловіка. Прибула на місце події слідчо-оперативна група Макарівського райвідділу внутрішніх справ досить швидко встановила особу потерпілого. Ним виявився 54-літній місцевий житель Юрій Я. (у минулому - вчитель математики, а нині - збирач склотари, який спився). Чолов'ягу земляки характеризували як "нешкідливого". Перед правоохоронцями постала необхідність встановити вбивць та мотиви цього вбивства.
Очевидців злочину міліціонерам виявити не вдалося, однак у ході кропіткого збору інформації оперативникам стало відомо, що до подій біля автостанції може бути причетний Микола Д., 19-літній житель Макарова. Оперативники вирішили "відвідати" хлопця, а під час бесіди в його кімнаті виявили одяг зі слідами крові. Розуміючи, що заперечувати причетність до смерті вчителя-п'янички даремно, Микола розповів, як разом зі своїм товаришем позбавив життя людини.
Біля 4-ї години ранку Микола зі своїм 18-літнім товаришем Олександром П. поверталися додому після "відпочинку". Незважаючи на те, що пива ними напередодні було випито достатньо багато, душа вимагала "ще". На очі хлопцям потрапило кафе, де вони й вирішили купити "додаткову порцію". Заклад уже був закритий, тому пива їм не продали. У цей момент на очі розсердженим невдачею молодикам потрапив нещасний збирач пляшок. Стрибнувши на лаву біля чоловіка та не говорячи жодного слова, вони почали бити Юрія ногами по голові. Зажадавши, щоб нещасний якнайшвидше забрався геть, хлопці продовжили пошуки пива. Побитий Юрій поспішив утекти від гріха подалі й сховатися за місцеву автостанцію. Вирішивши через якийсь час, що загроза минула, він вийшов зі свого сховку... прямо на "спраглих" Миколу з Олександром. Ті вирішили, що Юрій "науки" не зрозумів, повалили його на землю й забили ногами до смерті. Потім перетягнули тіло на тротуар ближче до проїзної частини й... пішли по домівках відпочивати! Однак довго поспати в них не вийшло...
Жоден із затриманих не може зрозуміло пояснити, за що вони вбили людину. У цей момент Микола Д. та Олександр П. затримані, порушена справа за ознаками злочину, передбаченого п.7 ч.2 ст.115 КК України ("Убивство з хуліганських спонукань"), ведеться слідство.

Микола Гулевич
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

Проблема розповсюдження наркотиків у світі набула глобального характеру. Масштаби розповсюдження наркозлочинності потребують консолідації правоохоронців та представників засобів масової інформації для захисту нашого майбутнього.
Правоохоронні органи обрали для себе головним напрямком боротьби з наркозлочинністю викриття осіб, які займаються виготовленням, перевезенням, збутом наркотичних засобів, а також знешкодженням злочинних угруповань, які займаються наркобізнесом.
Наркоділки постійно намагаються поширювати ринок збуту наркотиків, у першу чергу, серед молоді, в розважальних та навчальних закладах.
Все більше розповсюджуються концентровані (важкі) наркотики, такі як героїн, кокаїн, амфетамін, а також лікарські засоби "кетамін", "трамадол" та інші.
Для ефективної боротьби з цим явищем керівництво Департаменту боротьби з незаконним обігом наркотиків вважає за доцільне налагодити взаємодію з представниками всіх засобів масової інформації.
Департамент звертається до громадян України через засоби масової інформації з проханням надавати відомості про осіб, які займаються незаконними операціями з наркотиками, про працівників міліції, які прикривають злочинну діяльність наркозбувальників та займаються "кришуванням".
Вказану інформацію можна направити за адресою: 01024 м. Київ 24, вул. Богомольця, 10, ДБНОН МВС України або повідомити про зазначені факти (цілодобово) по телефонам (044)256-11-00 та (044)289-13-24.
Телефон УБНОН ГУ МВС України в Київській області - 425-50-90
НАПАД ЗАКІНЧИВСЯ СМЕРТЮ САМОГО НАПАДНИКА

Кілька днів тому житель с. Озера Бородянського району Київської області, обороняючись, заподіяв смертельні ушкодження своєму односельцеві.

30-річний Віктор Ф. працював медбратом у столичній психіатричній клініці ім. Павлова, з родичів мав тільки хвору маму. Його 40-річний земляк Юрій Л. перебивався тимчасовими підробітками у рідному селі. Місцеві жителі кажуть, що чоловік полюбляв випити. Одного з липневих вечорів, близько 23-ї години, вони випадково зустрілися на автобусній зупинці, розташованій у центрі села. Обидва були напідпитку, і за свідченнями очевидців, Юрій першим почав чіплятися до свого односельця. Так, слово за словом, між ними виникла сварка, під час якої громадянин Л. вихопив ножа та кинувся на молодшого земляка. Віктор ухилився від удару та сам кілька разів вдарив нападника кулаком. Юрій впав, а його "візаві" повернувся та пішов геть.
На цьому конфлікт не закінчився, бо ображений чоловік будь-що захотів розквитатися за своє приниження. Піднявшись із землі, Юрій пішов до Вікторового будинку, причаївся у темряві і почав його чекати. Через деякий час, коли хлопець підходив до свого подвір'я, Юрій без зайвих розмов з ножем у руках кинувся на свого кривдника. Між односельцями зав'язалася бійка, випадковий свідок якої (теж місцевий житель) кинувся рознімати забіяк і сам отримав "на згадку" від Юрія кілька невеликих порізів на руках та зіпсований одяг. Тим часом ситуація повторилася майже так, як і під час першої сварки. Юрій замахнувся ножем, Віктор ухилився і, захищаючись, вдарив у відповідь - опонент упав... і більше вже не піднявся. Викликана на місце бійки бригада "швидкої" терміново госпіталізувала Юрія Л. до Бородянської районної лікарні, але у зв'язку із різким погіршенням його стану потерпілого перевели до Київської лікарні швидкої медичної допомоги, де він через кілька днів помер.
Наразі Віктора Ф. затримано, за цим фактом порушено кримінальну справу, триває слідство.

Микола Гулевич
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

ИНТЕРФАКС-УКРАИНА

Большинство украинцев доверяют главе МВД как политику - опрос

Большинство украинцев доверяют министру внутренних дел Юрию Луценко как самостоятельному политику.
Об этом свидетельствуют результаты опроса, проведенного Центром Разумкова с 18 мая по 2 июня 2006 года.
"Он (Ю.Луценко - ИФ) принадлежит к группе политиков с относительно высоким, по сравнению с другими политиками, уровнем доверия. Ю.Луценко - единственный, кто, не будучи лидером политической силы, называется "вполне" или "скорее" самостоятельным политиком более чем 30% респондентов. Чем выше уровень доверия к Ю.Луценко, тем чаще его называют самостоятельным политиком: среди тех, кто ему полностью доверяет - 88,2%, среди тех, кто совсем не доверяет - только 4,8%", - отмечают социологи Центра Разумкова.
Согласно результатам опроса глава МВД, опережает таких политиков, как экс-спикер Владимир Литвин, лидер "Народной оппозиции" Наталия Витренко, лидер Компартии Петр Симоненко, премьер-министр Юрий Ехануров, экс-секретарь Совбеза Анатолий Кинах, проигрывая по рейтингу только лидеру Блока Юлии Тимошенко, лидеру Партии регионов Виктору Януковичу, президенту Виктору Ющенко и нынешнему спикеру, лидеру Соцпартии Александру Морозу.
"То есть, Ю.Луценко воспринимается значительной частью населения как потенциальный лидер политической силы", - считают социологи.
Также в ходе опроса выяснилось, что 40% украинцев доверяют милиции, что намного лучше, чем, в апреле 2004 года, то есть при предыдущем руководстве Министерства внутренних дел. Выше оценивается работа министра внутренних дел, ниже - работа руководителей областных управлений МВД.
Среди тех, кто слышал об инициативах МВД, 60,8% оценивают их положительно, 14,8% - отрицательно. Среди тех, кто слышал об инициативе реформирования Дорожно-патрульной службы, оценивают ее положительно 51%, отрицательно - 22,9%; среди тех, кто знает об инициативе относительно борьбы с коррупцией - соответственно 84,3% и 3%; среди тех, кто знает об инициативе относительно реформирования МВД - соответственно 79,7% и 5,5%.
Исследование проводилось социологической службой Центра Разумкова по выборке, которая репрезентирует взрослое население Украины по региону проживания, типу населенного пункта, возрасту и полу. Теоретическая погрешность выборки не превышает 1%. Всего было опрошено 11075 респондентов.

http://www.interfax.kiev.ua/
На сторожі прав і свобод громадян

Трохи більше року тому у Міністерстві внутрішніх справ України були введені посади помічників Міністра при обласних та УВС Києва і Автономної республіки Крим. До їх компетенції належать контроль за дотриманням конституційних прав і свобод осіб, які утримуються у спеціальних установах системи МВС, прийом громадян та робота з їх зверненнями.

За той час, що Михайло Терпеливець перебуває на посаді помічника Міністра внутрішніх справ при ГУ МВС України в Київській області (а це - понад рік), він вже встиг здійснити понад 300 особистих прийомів громадян та розглянути понад півтори тисячі звернень мешканців Київщини, поспілкуватися із кількома десятками осіб, які за скоєння правопорушень тимчасово перебувають у "місцях, не зовсім віддалених". За кожною зустріччю - чиясь доля з її проблемами і намагання зарадити чужій біді.
Проте не лише долями засуджених громадян доводиться займатися Михайлові Степановичу. Представники регіональних засобів масової інформації звертаються до нього із пропозиціями про інформаційну співпрацю задля більш повного висвітлення діяльності місцевих відділів міліції, пенсіонери органів внутрішніх справ - зі скаргами про невірне нарахування суми пенсійного забезпечення. А жителі с. Медвин Богуславського району столичної області навіть звернулися до помічника Міністра зі скаргою на дії заготівельника Канівського маслозаводу, який не виплатив їм грошей за здане молоко. Після втручання в цю ситуацію М. Терпеливця справу було успішно вирішено на користь селян.
Днями помічник Міністра внутрішніх справ Михайло Терпеливець здійснив виїзд до м. Сквири Київської області, де спочатку зустрівся із головами сільрад прилеглих до Сквирського районів. На цьому зібранні підіймалося питання матеріально-технічного забезпечення громадських помічників міліції, посади яких згідно з Указом Президента України № 1119/05 були уведені при кожній сільській та селищній раді. За словами деяких голів сільрад, основними причинами, що заважають виконанню у повному обсязі вимог президентського Указу, є відсутність відповідних коштів у сільському бюджеті. Проте спільними зусиллями місцевої та районної влад болюче питання пообіцяли вирішити.

Микола Гулевич
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

ТАКСИСТ ТАКСИСТОВІ... ВОРОГ

У першій половині цього року на території Київської області були зроблені 4 злочини по відношенню водіїв таксі, 2 випадки закінчилися трагічно. Останній напад трапився кілька днів назад.

До начальника залізничної станції "Підгірці", розташованої неподалік від села Ходосіївка Києво-Святошинського району біля Києва, Наталі Рожко звернувся невідомий громадянин і повідомив, що в кількох десятках метрів від залізничної колії лежить людина без ознак життя.
Наталя Миколаївна направила у назване незнайомцем місце станційного обхідника колії для перевірки шокуючої звістки. Через кілька хвилин чоловік повернувся й підтвердив інформацію. Начальник станції повідомила про знахідку своє керівництво та міліцію. Прибула на місце події слідчо-оперативна група Києво-Святошинського райвідділу внутрішніх справ разом зі співробітниками районної прокуратури виявили в зазначеному місці труп парубка, однак ніяких документів при ньому не знайшли. Судово-медичні експерти причиною загибелі потерпілого назвали відкриту черепно-мозкову травму. Для впізнання чоловіка була підготовлена й направлена в усі прилеглі відділи орієнтування із прикметами вбитого.
Тим часом до чергової частини Голосіївського РУВС міста Києва звернувся один з жителів столиці із заявою про зникнення автомобіля "Шевроле", а разом з ним - і 23-літнього Олексія К. (імена потерпілого і затриманих змінені - авт.) Парубок родом із Вінницької області тимчасово проживав у Києві й разом із заявником - власником "Шевроле" позмінно "таксував" на його автомобілі, причому Олексій працював переважно вночі. Так працівники міліції встановили особу загиблого, а трохи пізніше на одній з вулиць Києва було виявлено і зниклий "Шевроле".
Оперативникам належало відпрацювати кілька версій того, що сталося. Почати вирішили із приватної фірми таксі, де працював потерпілий. Під час перевірки ПП вдалося встановити водія, який останнім бачив Олексія серед живих. Той розповів міліціонерам, що напередодні вночі бачив колегу на Московській площі столиці. На питання про те, куди він зараз направляється, хлопець кинув: "Та Роман "обламався" під Києвом, просить допомогти...", і поїхав на допомогу товаришеві.
У цій фірмі працювало п'ятеро Романів, і міліціонерам необхідно було перевірити алібі кожного з них. Усі чоловіки категорично заперечували ту обставину, що напередодні ввечері залишали столицю, однак оперативників зацікавили явні невідповідності у розповіді 28-літнього Романа Б., жителя Обухівського району столичної області. Хлопець тимчасово проживав у Києві у своєї знайомої. Під час огляду цієї квартири, що проводився за постановою прокуратури, були знайдені його туфлі зі слідами крові. Під тиском незаперечних доказів парубок розповів про події попереднього дня.
Якийсь час назад Роман на орендованому автомобілі потрапив у ДТП. Для відновлення авто йому були потрібні гроші. Його колега, 34-літній киянин Іван Б. (до речі, раніше засуджений за розбій, грабіж та вимагання) теж мав потребу в грошах, тому що з його вини був викрадений орендований ним автомобіль, а хазяїн зниклого легковика вимагав у хлопця відшкодування збитків. У пошуках грошей "побратими по нещастю" згадали про співробітника їхньої фірми Олексія, який збирав кошти на придбання квартири у столиці. З метою одержання цих грошей був розроблений план, відповідно до якого потенційну жертву необхідно було заманити в безлюдне місце й відібрати ключі від квартири. На орендованому Іваном автомобілі "Деу-Ланос" зловмисники виїхали в село Ходосіївку, куди близько трьох годин ночі під приводом поломки автомобіля викликали на допомогу Олексія. Нічого не підозрюючи, хлопець вийшов з авто, і в цей момент Іван накинув йому на шию зашморг, а Роман металевою трубою наніс кілька ударів по голові. Забравши в Олексія ключі від квартири й машини, документи на авто, мобільний телефон і 140 гривень, вони кинули неживе тіло в очерети біля дороги, туди ж закинули знаряддя злочину й на двох автомобілях поїхали до Києва. Дорогою документи спалили, мобільний телефон викинули, автомобіль акуратно закрили й залишили на одній з вулиць столиці, а гроші програли на ігрових автоматах...
Роман з Іваном знали, що разом з Олексієм у найманій ним квартирі проживає її власниця та ще один квартирант. Тому вони планували відвідати "адресу" у денний час, коли всі будуть на роботі, і безперешкодно пошукати там гроші. Вранці, дорогою до Олексієвого помешкання, зловмисники зустріли стурбованого директора їхньої фірми, що шукав зниклого водія. На питання про те, чи не бачили вони Олексія, молоді люди відповіли негативно. Пояснивши начальникові, що їдуть на АЗС, вони тим часом під'їхали до будинку своєї жертви та піднялися на його поверх. Таксисти хотіли було відкрити квартиру ключами вбитого, однак вирішили спочатку туди подзвонити. Зненацька для них двері відкрив другий квартирант, що у цей день залишився вдома. Хлопці запитали, чи вдома Олексій і, почувши негативну відповідь, пішли геть, попередньо викинувши ключі від квартири вбитого колеги. Ближче до вечора один з них був затриманий, а через кілька годин був затриманий і другий нелюд. Пізніше співробітниками Науково-дослідного експертно-криміналістичного центра при обласному Управлінні міліції із застосуванням металошукача в заростях очерету неподалік від місця виявлення тіла Олексія К. була знайдена металева труба, що послугувала знаряддям злочину...
У цей момент за фактом вбивства Олексія К. Києво-Святошинською районною прокуратурою порушена кримінальна справа, ведеться слідство. Обоє підозрюваних у скоєнні злочину затримані, після розслідування справу буде передано до суду, який і вирішить їхню подальшу долю.

Микола Гулевич
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області
Повернутись на головну
Замовити VPS-хостинг
Зареєструвати домен / register domain ua
Free FTP for IP-camera