на головну

ГУ МВС України в Київській області запрошує на службу в органи внутрішніх справ жителів Києва та області, які пройшли службу в Збройних Силах України або військову підготовку в учбових закладах, не мають судимості, для роботи в міськрайвідділах Київської області. Пропонуються посади рядового та молодшого начальницького складу із заробітною платнею від 800 грн.

Звертатися за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 15 тел. 272-23-23, 272-34-22, 272-22-09, 272-10-22, чи до місцевого МРВ.
Головне управління внутрішніх справ в Київській області оголошує тендер на виконання робіт по будівництву 4 та 5 будинків житлового комплексу за адресою: м. Київ, вул. Лук'янівська, 63.

УМОВИ ТЕНДЕРУ:

Виконання всіх необхідних робіт по переробці проекту згідно із діючими будівельними нормами, виконання робіт за свій рахунок, надання частини побудованих приміщень у розпорядження Головного управління МВС України в Київській області.

Пропозиції направляти на ім'я начальника ГУ МВС України в Київській області за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 15
У зв'язку із проведенням на території України загальнодержавного оперативно-профілактичного відпрацювання під умовною назвою "Фірма" просимо Вас, якщо Вам відомі факти про: торгівлю людьми, незаконне працевлаштування громадян України закордоном, незаконну діяльність пов'язану із наданням туристичних послуг, незаконну діяльність шлюбних та модельних агенцій, розповсюдження продукції порнографічного характеру, утримування будинків розпусти, надання секс послуг за грошову винагороду, зокрема неповнолітніми, дії пов'язані із незаконною міграцією, незаконну діяльність пов'язану із трансплантацією органів та інших анатомічних тканин людини, звертатися до Управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУМВС України в Київській області за тел. 8 -(044) 206-74-81 або 8- (044) - 272-19-59


ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

Контрнаступ правоохоронців

Криміногенна обстановка, що склалася останнім часом у Києво-Святошинському районі, викликала занепокоєння у правоохоронців та громадськості. Збільшення кількості злочинів, в тому числі й тяжких, зниження рівня громадської безпеки зумовлені об'єктивними особливостями регіону. Місцевим міліціонерам нелегко контролювати велику територією району в умовах безпосередньої близькості до столиці, високої інтенсивності міграційних потоків, стрімкого зростанням кількості населення та інших чинників, що ускладнюють обстановку. Тому з метою її оздоровлення Головне управління МВС у Київській області розробило і провело комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання Києво-Святошинського району.
Основна увага правоохоронців була зосереджена на з'ясуванні та усуненні умов і причин протиправної діяльності, а також розкритті вже скоєних злочинів, насамперед тяжких і резонансних.
З метою виявлення підозрюваних у скоєнні злочинів осіб перевірялися вокзали, ринки, торговельні та розважальні заклади, гуртожитки, притони, нежилі і покинуті будинки та інші об'єкти ймовірного перебування правопорушників. В поле зору оперативних груп потрапили автостоянки, гаражі, приватні авторемонтні майстерні, інші місця можливого переховування та розкомплектування викрадених транспортних засобів. Працівники міліції не обминули своєю увагою й осіб, схильних до незаконного вирощування наркомістких рослин, виробництва, розповсюдження, придбання та інших оборудок з наркотичними засобами. Був також посилений контроль за особами, які перебувають під адміністративним наглядом. Вжито заходів й щодо запобігання незаконного обігу вогнепальної зброї та посилення охорони громадського порядку.
Зусилля правоохоронців виявилися немарними. Під час відпрацювання району в максимально короткі строки розкрито 47 злочинів, у тому числі - один факт заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть, сім пограбувань, дванадцять крадіжок, один випадок незаконного заволодіння транспортним засобом. Зокрема, затримано двох мешканців міста Вишневого, які пограбували місцевого жителя. До рук міліціонерів потрапив також житель Чернігівської області, який, перебуваючи на заробітках в смт Чабани, силоміць заволодів майном мешканки села Гатне.

Оперативники припинили діяльність злочинної групи, що налагодила надання сексуальних послуг за телефонними замовленнями. Затримані повії, які за гроші безпосередньо виконували ці замовлення, і особи, котрі організовували і координували цей незаконний бізнес.
Результативною виявилася і активізація боротьби з економічною злочинністю. Серед викритих у цій сфері правопорушень - факти незаконного будівництва, заволодіння посадовими особами грошовими коштами, порушення Закону України "Про металобрухт", виробництво контрафактної продукції тощо. Зокрема, в одному з сіл району міліціонери виявили фасувальний склад для зберігання та розповсюдження на території області і в столиці неліцензійних дисків для лазерних систем зчитування із аудівізуальними записами мистецьких творів та комп'ютерних програм. Вилучено понад шість з половиною тисяч дисків.
За результатами перевірки закладів громадського харчування призупинено роботу одного кафе.

Результатом протидії наркобізнесу стало виявлення 19 фактів незаконного обігу наркотичних засобів, в тому числі сім випадків їх збуту. За це затримано 15 осіб, порушено 10 кримінальних справ. У Боярці затримано групу з трьох осіб, які займалися збутом героїну. Серед вилучених з незаконного обігу наркотичних речовин та сировини - макова соломка, героїн, маріхуана, ацетильований опій, ангідрид.
Розкрито також ряд раніше скоєних злочинів. До міліцейських сітей потрапили п'ять злочинців, які переховувалися від суду і слідства.
Однак основним результатом проведених заходів слід, очевидно, вважати їх профілактичний ефект. У районі відчутно знизився рівень злочинності, поліпшилась громадська безпека. Зокрема, на 50 відсотків зменшилася кількість вуличних злочинів, на 30 - крадіжок майна.
Звичайно, про подолання злочинності у Києво-Святошинському районі, говорити ще не доводиться. Проте, зроблено вагомий крок до її приборкання. Для закріплення досягнутих результатів, продовжується відпрацювання найбільш криміногенних населених пунктів району.

Ігор Момотюк
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

УБИВШИ ЛЮДИНУ, ПІШЛИ СПОКІЙНО СПАТИ

Непояснений за свою жорстокістю злочин трапився буквально кілька днів назад у селищі Макарів Київської області.

Липневого ранку біля селищної автостанції випадкові перехожі виявили труп чоловіка. Прибула на місце події слідчо-оперативна група Макарівського райвідділу внутрішніх справ досить швидко встановила особу потерпілого. Ним виявився 54-літній місцевий житель Юрій Я. (у минулому - вчитель математики, а нині - збирач склотари, який спився). Чолов'ягу земляки характеризували як "нешкідливого". Перед правоохоронцями постала необхідність встановити вбивць та мотиви цього вбивства.
Очевидців злочину міліціонерам виявити не вдалося, однак у ході кропіткого збору інформації оперативникам стало відомо, що до подій біля автостанції може бути причетний Микола Д., 19-літній житель Макарова. Оперативники вирішили "відвідати" хлопця, а під час бесіди в його кімнаті виявили одяг зі слідами крові. Розуміючи, що заперечувати причетність до смерті вчителя-п'янички даремно, Микола розповів, як разом зі своїм товаришем позбавив життя людини.
Біля 4-ї години ранку Микола зі своїм 18-літнім товаришем Олександром П. поверталися додому після "відпочинку". Незважаючи на те, що пива ними напередодні було випито достатньо багато, душа вимагала "ще". На очі хлопцям потрапило кафе, де вони й вирішили купити "додаткову порцію". Заклад уже був закритий, тому пива їм не продали. У цей момент на очі розсердженим невдачею молодикам потрапив нещасний збирач пляшок. Стрибнувши на лаву біля чоловіка та не говорячи жодного слова, вони почали бити Юрія ногами по голові. Зажадавши, щоб нещасний якнайшвидше забрався геть, хлопці продовжили пошуки пива. Побитий Юрій поспішив утекти від гріха подалі й сховатися за місцеву автостанцію. Вирішивши через якийсь час, що загроза минула, він вийшов зі свого сховку... прямо на "спраглих" Миколу з Олександром. Ті вирішили, що Юрій "науки" не зрозумів, повалили його на землю й забили ногами до смерті. Потім перетягнули тіло на тротуар ближче до проїзної частини й... пішли по домівках відпочивати! Однак довго поспати в них не вийшло...
Жоден із затриманих не може зрозуміло пояснити, за що вони вбили людину. У цей момент Микола Д. та Олександр П. затримані, порушена справа за ознаками злочину, передбаченого п.7 ч.2 ст.115 КК України ("Убивство з хуліганських спонукань"), ведеться слідство.

Микола Гулевич
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

Проблема розповсюдження наркотиків у світі набула глобального характеру. Масштаби розповсюдження наркозлочинності потребують консолідації правоохоронців та представників засобів масової інформації для захисту нашого майбутнього.
Правоохоронні органи обрали для себе головним напрямком боротьби з наркозлочинністю викриття осіб, які займаються виготовленням, перевезенням, збутом наркотичних засобів, а також знешкодженням злочинних угруповань, які займаються наркобізнесом.
Наркоділки постійно намагаються поширювати ринок збуту наркотиків, у першу чергу, серед молоді, в розважальних та навчальних закладах.
Все більше розповсюджуються концентровані (важкі) наркотики, такі як героїн, кокаїн, амфетамін, а також лікарські засоби "кетамін", "трамадол" та інші.
Для ефективної боротьби з цим явищем керівництво Департаменту боротьби з незаконним обігом наркотиків вважає за доцільне налагодити взаємодію з представниками всіх засобів масової інформації.
Департамент звертається до громадян України через засоби масової інформації з проханням надавати відомості про осіб, які займаються незаконними операціями з наркотиками, про працівників міліції, які прикривають злочинну діяльність наркозбувальників та займаються "кришуванням".
Вказану інформацію можна направити за адресою: 01024 м. Київ 24, вул. Богомольця, 10, ДБНОН МВС України або повідомити про зазначені факти (цілодобово) по телефонам (044)256-11-00 та (044)289-13-24.
Телефон УБНОН ГУ МВС України в Київській області - 425-50-90
НАПАД ЗАКІНЧИВСЯ СМЕРТЮ САМОГО НАПАДНИКА

Кілька днів тому житель с. Озера Бородянського району Київської області, обороняючись, заподіяв смертельні ушкодження своєму односельцеві.

30-річний Віктор Ф. працював медбратом у столичній психіатричній клініці ім. Павлова, з родичів мав тільки хвору маму. Його 40-річний земляк Юрій Л. перебивався тимчасовими підробітками у рідному селі. Місцеві жителі кажуть, що чоловік полюбляв випити. Одного з липневих вечорів, близько 23-ї години, вони випадково зустрілися на автобусній зупинці, розташованій у центрі села. Обидва були напідпитку, і за свідченнями очевидців, Юрій першим почав чіплятися до свого односельця. Так, слово за словом, між ними виникла сварка, під час якої громадянин Л. вихопив ножа та кинувся на молодшого земляка. Віктор ухилився від удару та сам кілька разів вдарив нападника кулаком. Юрій впав, а його "візаві" повернувся та пішов геть.
На цьому конфлікт не закінчився, бо ображений чоловік будь-що захотів розквитатися за своє приниження. Піднявшись із землі, Юрій пішов до Вікторового будинку, причаївся у темряві і почав його чекати. Через деякий час, коли хлопець підходив до свого подвір'я, Юрій без зайвих розмов з ножем у руках кинувся на свого кривдника. Між односельцями зав'язалася бійка, випадковий свідок якої (теж місцевий житель) кинувся рознімати забіяк і сам отримав "на згадку" від Юрія кілька невеликих порізів на руках та зіпсований одяг. Тим часом ситуація повторилася майже так, як і під час першої сварки. Юрій замахнувся ножем, Віктор ухилився і, захищаючись, вдарив у відповідь - опонент упав... і більше вже не піднявся. Викликана на місце бійки бригада "швидкої" терміново госпіталізувала Юрія Л. до Бородянської районної лікарні, але у зв'язку із різким погіршенням його стану потерпілого перевели до Київської лікарні швидкої медичної допомоги, де він через кілька днів помер.
Наразі Віктора Ф. затримано, за цим фактом порушено кримінальну справу, триває слідство.

Микола Гулевич
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

ИНТЕРФАКС-УКРАИНА

Большинство украинцев доверяют главе МВД как политику - опрос

Большинство украинцев доверяют министру внутренних дел Юрию Луценко как самостоятельному политику.
Об этом свидетельствуют результаты опроса, проведенного Центром Разумкова с 18 мая по 2 июня 2006 года.
"Он (Ю.Луценко - ИФ) принадлежит к группе политиков с относительно высоким, по сравнению с другими политиками, уровнем доверия. Ю.Луценко - единственный, кто, не будучи лидером политической силы, называется "вполне" или "скорее" самостоятельным политиком более чем 30% респондентов. Чем выше уровень доверия к Ю.Луценко, тем чаще его называют самостоятельным политиком: среди тех, кто ему полностью доверяет - 88,2%, среди тех, кто совсем не доверяет - только 4,8%", - отмечают социологи Центра Разумкова.
Согласно результатам опроса глава МВД, опережает таких политиков, как экс-спикер Владимир Литвин, лидер "Народной оппозиции" Наталия Витренко, лидер Компартии Петр Симоненко, премьер-министр Юрий Ехануров, экс-секретарь Совбеза Анатолий Кинах, проигрывая по рейтингу только лидеру Блока Юлии Тимошенко, лидеру Партии регионов Виктору Януковичу, президенту Виктору Ющенко и нынешнему спикеру, лидеру Соцпартии Александру Морозу.
"То есть, Ю.Луценко воспринимается значительной частью населения как потенциальный лидер политической силы", - считают социологи.
Также в ходе опроса выяснилось, что 40% украинцев доверяют милиции, что намного лучше, чем, в апреле 2004 года, то есть при предыдущем руководстве Министерства внутренних дел. Выше оценивается работа министра внутренних дел, ниже - работа руководителей областных управлений МВД.
Среди тех, кто слышал об инициативах МВД, 60,8% оценивают их положительно, 14,8% - отрицательно. Среди тех, кто слышал об инициативе реформирования Дорожно-патрульной службы, оценивают ее положительно 51%, отрицательно - 22,9%; среди тех, кто знает об инициативе относительно борьбы с коррупцией - соответственно 84,3% и 3%; среди тех, кто знает об инициативе относительно реформирования МВД - соответственно 79,7% и 5,5%.
Исследование проводилось социологической службой Центра Разумкова по выборке, которая репрезентирует взрослое население Украины по региону проживания, типу населенного пункта, возрасту и полу. Теоретическая погрешность выборки не превышает 1%. Всего было опрошено 11075 респондентов.

http://www.interfax.kiev.ua/


Повернутись на головну
Замовити VPS-хостинг
Зареєструвати домен / register domain ua
Free FTP for IP-camera