на головну

ГУ МВС України в Київській області запрошує на службу в органи внутрішніх справ жителів Києва та області, які пройшли службу в Збройних Силах України або військову підготовку в учбових закладах, не мають судимості, для роботи в міськрайвідділах Київської області. Пропонуються посади рядового та молодшого начальницького складу із заробітною платнею від 800 грн.

Звертатися за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 15 тел. 272-23-23, 272-34-22, 272-22-09, 272-10-22, чи до місцевого МРВ.
Головне управління внутрішніх справ в Київській області оголошує тендер на виконання робіт по будівництву 4 та 5 будинків житлового комплексу за адресою: м. Київ, вул. Лук'янівська, 63.

УМОВИ ТЕНДЕРУ:

Виконання всіх необхідних робіт по переробці проекту згідно із діючими будівельними нормами, виконання робіт за свій рахунок, надання частини побудованих приміщень у розпорядження Головного управління МВС України в Київській області.

Пропозиції направляти на ім'я начальника ГУ МВС України в Київській області за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 15
У зв'язку із проведенням на території України загальнодержавного оперативно-профілактичного відпрацювання під умовною назвою "Фірма" просимо Вас, якщо Вам відомі факти про: торгівлю людьми, незаконне працевлаштування громадян України закордоном, незаконну діяльність пов'язану із наданням туристичних послуг, незаконну діяльність шлюбних та модельних агенцій, розповсюдження продукції порнографічного характеру, утримування будинків розпусти, надання секс послуг за грошову винагороду, зокрема неповнолітніми, дії пов'язані із незаконною міграцією, незаконну діяльність пов'язану із трансплантацією органів та інших анатомічних тканин людини, звертатися до Управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУМВС України в Київській області за тел. 8 -(044) 206-74-81 або 8- (044) - 272-19-59


ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

ПОМСТА ЗА ОБРАЗУ - НІЖ У ШИЮ

В один з жовтневих вечорів Валентина Іванівна, що живе в селі Малий Букрин Миронівського району столичної області та працює там медсестрою, за викликом сусідів прибула до місця проживання 42-річного Миколи О., де зафіксувала смерть власника будинку в результаті отриманого ним ножового поранення в шию. Про побачене жінка відразу ж повідомила в міліцію.

Сіло М. Букрин розташоване майже за 90 кілометрів від Миронівки і знаходиться на кордоні району, але, не дивлячись на це, слідчо-оперативна група дісталася до місця події менш ніж за годину. Для того, щоб встановити підозрюваного у скоєнні злочину, прибулим оперативникам необхідно було в найкоротший термін опитати родичів, сусідів та знайомих убитого, а також знайти знаряддя злочину. Пошуки істотно ускладнювалися й тим, що неподалік від села розташовані дачні кооперативи. Однак незабаром у працівників міліції з'явилася інформація про те, що до загиблого незадовго до його смерті заходив 32-річний Сергій В. - мешканець Києва, що мав у Букрині дачний будиночок. Не дивлячись на пізній вечір (близько 23 годин), працівники міліції організували пошуки "дачника". Були створені три пошукові групи, які були направлені у довколишні села.
Відстань між селами складає близько 20 кілометрів, простір між ними займають поля місцевого КСП, а місцями - болото. Активні пошуки тривали всю ніч, однак реальний результат з'явився лише тоді, коли опівдні наступного дня старенька жителька одного із сіл, що прочісувалися, розповіла оперативникам, що буквально кілька годин тому до неї в двері постукав парубок і попросив дозволу випрати від крові свій одяг. Наостанок чоловік, схожий на показаний бабусі фоторобот підозрюваного, купив у неї за 5 гривень дещо з одягу її покійного чоловіка та пішов у напрямку Києва.
Одержавши таким чином інформацію про можливе місце знаходження Сергія В., правоохоронці звузили район пошуків до перевірки одного з полів і незабаром вдалині помітили самотню чоловічу фігуру, що швидко рухалася в напрямку столиці. Побачивши переслідувачів, утікач прискорив темп руху, однак далеко втекти йому не вдалося. При затриманні Сергій вчинив фізичний опір, але був затриманий і доставлений до Миронівського райвідділу внутрішніх справ. Там під час бесіди зі слідчим чоловік розповів про місце, де він сховав ножа, а також про мотиви вбивства.
Справа в тому, що якийсь час тому Сергій допомагав Миколі добудовувати будинок, а того вечора зайшов до роботодавця із пляшкою та намірами "посидіти". Що відбулося між чоловіками - незрозуміло, але за словами Сергія, між ним і хазяїном помешкання відбулася сварка, яка настільки сильно зачепила самолюбство гостя, що він вихопив з кишені заздалегідь припасений (!) кухонний ніж солідних розмірів та наніс ним Миколі удар у шию. Після цього парубок вийшов з будинку й пішов пішки убік столиці. Сергій не скористався ні автобусом, ні маршрутним таксі, тому що розумів, що після виявлення тіла Миколи правоохоронців неминуче зацікавить його персона...
До речі, цей конфлікт із Законом у Сергія не перший - він раніше був двічі засудженим, однак життєвий урок не пішов йому на користь. За даним фактом прокуратурою Миронівського району порушена кримінальна справа, ведеться слідство. Останнє слово - за судом.

Микола Гулевич
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

"Дядечку, купіть квіти!.."

Проходячи повз відкриті двері кабінету співробітників кримінальної міліції по справах неповнолітніх, я якось побачив там чотирьох хлопчаків, на вигляд їм було по 12-13 років. "У тролейбусі 18-го маршруту затримав, по дорозі на роботу", - кивнувши в їхній бік, пояснив оперуповноважений ВКМСН Головного управління внутрішніх справ Київської області Віталій Кохан. Бажання довідатися про причини дитячого бродяжництва спонукало мене поспілкуватися з "пілігримами" ближче.

16-річній Руслан і двоє його 13-річних товаришів - Сергійко та Коля - жителі одного із сіл Іванківського району Київської області. Коли я поцікавився у хлопців, як вони потрапили до Києва, Руслан розповів, що якийсь час він не ходив у школу - "мама попросила допомогти по господарству". Але одного ранку до них додому прийшов класний керівник 8-го класу, де навчається хлопчина, причому педагог буквально за руку повела його до школи. Побачивши моє здивування, Руслан пояснив, що незважаючи на свої 16 років, він вчиться у 8-му класі через те, що колись під час переїзду загубилися його документи, і мати три роки поспіль не могла здати його до першого класу. По дорозі Руслан вирішив утекти від учительки, і цю картину спостерігав у вікно школи його товариш Микола. Він теж вирішив не сидіти на уроках і втік зі школи "за компанію". Зустрівши однокласника й товариша Сергія, хлопці вирішили разом з'їздити на ринок у районний центр. Однак, діставшись Іванкова, утікачі змінили свої плани й поїхали до Києва.
Четвертий "шибеник", 12-річний хлопчина на ім'я Сашко - киянин. Про те, як потрапив до компанії, пояснив просто - "познайомилися". Коля додав, що познайомилися вони близько року тому, під час чергового "вояжу" по столиці. Хлопців тоді під час рейду затримали працівники міліції й помістили до притулку, де й відбулося "знайомство". Але після повернення батькам малих паливод знову "покликала дорога"...
Хлопці встигли провести у столиці тиждень і охоче ділилися тим, як їм жилося. Ледь приїхавши до Києва, вони подалися до старого знайомого на ім'я Толя. Цей чоловік ночами охороняє прилавки із квітами у підземному переході на станції метро "Мінська". За словами Руслана Анатолій дуже любить поспати, тому за невелику платню підрядив "мандрівників" чергувати вночі замість нього. Платив коли як: 10, 20 або 30 гривень (залежно від того, скільки "працівник" встиг поспати за ніч: довше спиш - менше одержуєш). Ще одним видом заробітку був перепродаж квітів, коли приміром, троянди ціною по 13 гривень за штуку хлопчаки носили по переходу й продавали по 18 гривень. Весь дохід від перепродажу теж надходив до Толика. Зароблені гроші діти витрачали на їжу, цигарки та комп'ютерні клуби. З їжі хлопці майже завжди купували копчені курячі крильця, а знайома торговка пиріжками та шаурмою давала їм розрізаний по товщині батон, намочений у соняшниковому маслі, у якому перед цим жарилася шаурма. Попити вони брали лимонад або "Кока-колу", на гроші, що залишалися, купували в бабусь, що торгують цигарками, полегшений "Уінстон". (До речі, не дивлячись на заборону паління в громадських місцях і посилення відповідальності за несанкціоновану торгівлю тютюновими виробами, хлопці й сигарети купували без найменших проблем, і за паління на Майдані Незалежності їх ніхто не ганяв.) Маленькі шукачі пригод клянуться, що клей нюхати навіть не пробували, горілки не купували, іноді лише брали пару пляшок світлого пива.
За словами Руслана, ніяких кримінальних вчинків за час перебування у столиці вони не скоювали, однак примудрилися кілька разів потрапити у відділення міліції Оболонського району - так, "у плані профілактики". Миколка не без гордості додає, що в тім відділенні міліції у нього є друг - дільничний інспектор дядько Толя, що його завжди відпустить.
Про те, де вони ночували в той час, коли не торгували квітами в переході, хлопці воліють не казати - напевно, не хочуть підказувати міліціонерам місця ночівель таких же, як і вони, малолітніх "пілігримів". Намагаються жартувати, що взагалі не спали, а просто гуляли містом. Сергій із задоволенням згадує, як їм було добре в притулку "Відкрите серце", куди можна було ввечері прийти, поїсти, пограти на комп'ютері або ігровій приставці, переночувати й з ранку - далі бродити містом.
Руслан запевняє мене, що це був останній раз, коли він пішов з дому, і більше така історія з ним не трапиться. Тим часом Коля із Сергієм не приховують, що незабаром після повернення додому вони знову втечуть. Між ними розгорілася суперечка про те, хто якомога далі і на як можна більш триваліший строк тікав з дому. Рекордсменом виявився Микола - минулого літа він на "електричках" та дизельних поїздах виїхав до Одеси, де прожив близько трьох тижнів. Жив би й далі, якби одна з жительок "південної Пальміри" не зацікавилася шибеником й не повідомила про нього місцевим міліціонерам...
Під кінець нашої бесіди хлопці один за одним заснули, сидячи на стільцях у міліцейському кабінеті, що став для них, напевно, самим спокійним місцем у столиці за минулий тиждень. А ситуацію з дитячим бродяжництвом і заходами щодо боротьби з ним ми попросили прокоментувати начальника відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх ГУМВС України в Київській області підполковника міліції Олексія Олександровича Лазаренка.
- Проблема дитячого бродяжництва, на жаль, на сьогоднішній день стоїть дуже гостро. Її причини, в основному, соціального характеру. За статистикою діти з неблагополучних родин, а також вихованці дитячих будинків та шкіл-інтернатів найбільш схильні до бродяжництва. До речі, заяви про зникнення цих хлопців були зареєстровані у черговій частині Іванківського райвідділу внутрішніх справ, і їхнім пошуком міліціонери займалися аж до одержання інформації про їхнє затримання. Дітей повернуть батькам, однак немає гарантії, що це була їхня остання втеча з дому. Приміром, Колю працівники міліції протягом останніх двох тижнів затримують... уже втретє! Причому він примудрився втекти навіть зі спеціального притулку для неповнолітніх у Макарівському районі...
Відповідно до положень Закону України "Про міліцію", Указу Президента України "Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей" розшук і повернення дітей, що самовільно залишили домівку, вважаються одним із пріоритетних напрямків діяльності кримінальної міліції у справах неповнолітніх. Впродовж 2006 року 257 дітей залишали місця проживання, з них 233 були розшукані працівниками міліції та повернуті батькам впродовж першої ж доби. Долю та місцезнаходження 4 підлітків ми наразі встановлюємо.
Причини цього лиха лежать на поверхні: це й насильство в родині, алкоголізм батьків, відсутність одного, а іноді й обох батьків. Але найголовніша, на мою думку, причина криється в байдужності оточуючих до долі дитини, яка залишилася сам на сам з вулицею. І вихід із ситуації, що створилася, я бачу в нетерпимості суспільства до страждань дітей, до порушення їхніх прав дорослими. У країнах Європи відповідальність за виховання дітей (якщо батьки не можуть самотужки з цим упоратися) покладається на так звану "велику родину" - родичів та близьких дитини. Не держава, як щось абстрактне, повинна брати на себе обов'язок замінити "горе-батьків", а суспільство, тобто люди, що живуть поруч, адже ці маленькі люди теж частина нашого суспільства.
Насамкінець зазначу, що хотілося б, аби було більше притулків для дітей вулиць, де б працювали досвідчені педагоги, психологи, соціальні працівники, які допомогли б дітям зрозуміти, що втеча з дому - це не панацея для рішення всіх проблем, які виникають на їхньому життєвому шляху.

Микола Гулевич
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області


Чергова зустріч помічника Міністра внутрішніх справ України в Київській області Михайла Терпеливця з трудовими колективами і прийом громадян відбулися в місті Фастів. Звернутися зі своїми питаннями щодо роботи правоохоронців, цього разу мали змогу робітники Українського державного центру рефрижераторних перевезень "Укррефтранс", яких там працює більше тисячі.
Під час візиту помічник Міністра відвідав музей історії укрзалізниці, а також поспілкувався з колективом на робочому місці - в цехах. Картки прийому громадян Михайло Степанович заповнював в приміщенні рефрижераторної вагонної дільниці. Загалом, за словами робітників, центр з місцевими працівниками міліції співпрацює налагоджено, проте існують питання, які треба врегулювати. Найбільш болючим з них є метал, а точніше - здача металевих виробів, які викрадають з території "Укррефтранс", в приймальні пункти. За законом в таких пунктах прийом має здійснюватися лише лому металу, а не готових виробів. Помічник міністра разом з начальником Фастівського райвідділу міліції пообіцяли вирішити це питання в найкоротший строк.

Юлія Зинуткіна
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

"Гастролі" закінчились

Правоохоронцями Броварського райвідділу внутрішніх справ був затриманий місцевий 30-річний "нальотчик", котрий погрожуючи кухонним ножем намагався пограбувати дві торгові точки. З першим об'єктом йому не пощастило, оскільки продавець коли побачила в його руках ніж почала кричати і на цей крик прибіг сторож однієї із СТО. Грабіжник вирішив тікати. Та через кілька годин в його поле зору потрапив інший приватний магазинчик. Близько восьмої години ранку він увірвався до магазину і погрожуючи ножем продавцю наказав їй віддати гроші. Перелякана жінка через підсобку вибігла у двір де знаходився господар магазину. А зловмисник в цей час почав набивати пакет продуктами харчування та спиртним. Коли до магазину "влетів" господар разом зі своїм зятем, грабіжник "став на лижі". По гарячим слідам правоохоронці, разом з останніми потерпілими, наздогнали "спринтера". Речові докази, а саме, викрадені продукти і ніж вилучено, а його самого затримано. Наразі міліціонери перевіряють затриманого на причетність до скоєння подібних злочинів.

Галина Присяжна
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

Один гектар конопель знайшли неподалік від Броварів

Співробітники управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків ГУ МВС України в Київській області спільно з дільничними інспекторами Броварського райвідділу неподалік від міста Бровари в селі Красилівка виявили незаконний посів коноплі.
Його розміри досить великі. По попереднім підрахункам фахівців загальна площа посіву становить близько гектару. Наразі правоохоронці з'ясовують чи є у цього поля власник. Якщо ж таки є то, місцевому Мічуріну, загрожує кримінальна відповідальність. Адже експерти криміналісти підтвердили, що ці рослини є нарковмісними.
Голова Красилівської сільради стверджує, що не знала про коноплі, однак як тільки до неї звернулись дільничні інспектори міліції одразу ж розпорядилася надати необхідну техніку для знищення посіву.
На даний момент трактори вже скосили поле, однак попереду, ще багато роботи. Необхідно з'ясувати точну кількість рослин і знищити їх згідно чинного законодавства.
Крім того міліціонери виявили ще один посів біля занедбаного фермерського господарства. Його розміри менш вражаючі проте роботи правоохоронцям там теж вистачить.

ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

МІЛІЦІЯ КИЇВЩИНИ ВІДКРИЛА ДВЕРІ ДЛЯ ДІТЕЙ

З початку вересня поточного року правоохоронці Київської області розпочали акцію "День відкритих дверей міліції Київщини" для школярів, адже обізнаність дітей в правовій галузі дозволить їм уникнути багатьох життєвих помилок. В кожному райввіділі спільно з управліннями освіти розроблені відповідні графіки відвідувань.
Діти однієї з Боярських шкіл відвідали місцевий відділ міліції де мали можливість ознайомитись з роботою правоохоронців. У першу чергу начальник райвідділу Олександр Хилюк, який і виконував роль гіда, провів дітлахів до чергової частини та кімнати слідчо-оперативної групи де розповів про основні засади діяльності міліції, як працює лінія "02" та що собою представляє міліцейська комп'ютерна база даних.
Найбільше зацікавили маленьких відвідувачів технічні можливості експертів-криміналістів - зняття відбитків пальців та ідентифікація розшукуваних осіб по ним.
Проте не аби яку цікавість викликали у школярів показові виступи патрульної служби міліції, які продемонстрували тактику дій під час протидії масовим безладдям. Найбільш хоробрим учням було запропоновано спробувати пробити щільну шеренгу правоохоронців, про те це нікому не вдалося.
Позитивний результат від такої зустрічі відчувся майже одразу. Кілька хлопців та дівчат стали розпитувати начальника міліції в який навчальний заклад треба складати іспити, щоб стати правоохоронцем. А найбільші бешкетники зізналися, що ніколи не будуть створювати проблем.

Дмитро Денисов
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

Горілка до добра не доведе

До чергової частини Бородянського райвідділу внутрішніх справ по телефону надійшло повідомлення від жителя селища Клавдієве, про те що повернувшись з роботи він побачив на підлозі в кухні тіло матері з явними ознаками насильницької смерті.
Черговий негайно передав дану інформацію дільничному інспектору міліції ст. лейтенанту Оніщенко Григорію Вікторовичу. Прибувши на місце пригоди дільничний викликав слідчо-оперативну групу, а сам почав з`ясовувати обставини смерті 52-річної жінки. Під час огляду будинку в одній з кімнат знаходився чоловік покійної, а в іншій один з трьох її синів. Щось пояснити дільничному "родичі" не змогли, бо обоє були на доброму підпитку. Та все ж таки Григорій Вікторович не сумнівався, що вбивцею являється хтось із сім`ї. На це вказував і знайдений дільничним молоток із слідами крові. В ході розмови з чоловіком потерпілої вдалось з`ясувати, що напередодні трагедії між ними виникла сварка, а сил опонентам додавала випита ними горілка. Син, котрий теж полюбляв заглядати на дно чарки, ще до початку конфлікту, пішов спати, а на кухні залишились лише батьки. Коли словесна перепалка переросла в бійку, чолов'яга схопив молоток і кілька разів вдарив дружину по голові. Втративши свідомість жінка впала на підлогу, а "переможець" мовчки пішов спати. Тільки вранці тіло знайшов син небіжчиці, який і повідомив правоохоронців. Як пояснив затриманий він не думав, що бив свою покійну дружину так сильно щоб остання померла. Та за висновком судово-медичної експертизи, чоловік добряче приложив руку і смерть настала внаслідок відкритого перелому кісток черепа та черепно-мозкової травми.

Галина Присяжна
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

Ти хто дівчино?

До Богуславського райвідділу внутрішніх справ із заявою про розбійний напад на його дочку звернувся місцевий житель. Правоохоронці негайно почали з'ясовувати всі обставини цієї справи. Першим ділом правоохоронці вислухали пояснення потерпілої, яка із сльозами на очах розповіла їм про жахливі обставини того дня. Зі слів постраждалої стало відомо, що близько 10 години до будинку батьків, які на той час були на роботі, а вдома залишилась тільки вона, прийшли дві жінки і чоловік. Постукавши у двері вони представились працівниками "Київоблгазу". Документів які б засвідчували особу дівчина в них не запитала, а тільки-но "працівники" переступили поріг у руках чоловіка заблищав ніж, яким він кілька разів вдарив молоду господарку, а коли остання впала на підлогу почали нишпорити по квартирі. Не знайшовши грошей вони почали її бити, дівчині нічого більше не залишалося, як віддати їм всі родинні збереження- 400 доларів США 200 євро та золоту обручку. Тож головна задача правоохоронців була знайти цих негідників. Кропітка робота по пошуку злодіїв велася і вдень і вночі, та вийти на слід ніяк не вдавалось. А в цей час "постраждала" кожен день безтурботно відпочивала у веселих компаніях, щедро розраховуючись за хліб-сіль. Це не могло не насторожити оперів, адже у сімї таке горе і грошей після нальоту практично не залишилось. Та як потім зясувалось "постраждала" придбала недешевий мобільний телефон та дещо з одягу. Сумніви щодо правдивості показів дівчини зростали з кожним днем. По перше тілесні ушкодження потерпілої і огляд у лікаря, який дав заключення, що травми на тілі більш схожі на подряпини нігтями, а не на ножові поранення, які їй нібито наніс невідомий, та й слідів побиття знайдено не було. Та останньою крапкою у доказах про неіснуючий злочин став фоторобот. Коли правоохоронці більш детально почали відпрацьовувати коло знайомих дівчини, то на зображеннях фоторобота, який був складений за словами дівчини було дві жінки одна з яких була доволі схожа на подругу потерпілою а інша ... на саму потерпілу. Така сама доля була і третього зображення, в ролі намальованого грабіжника був чоловік як дві каплі води схожий на батька потерпілої. Напевно у дівчини не хватило фантазії щоб описати сторонніх людей.

Галина Присяжна
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

КРИМІНАЛЬНА ХРОНІКА КИЇВЩИНИ

Ні для кого не секрет, що останнім часом все більше стає бажаючих незаконно розжитися автомобілем, чи будь-який інший засіб пересування. Причини цих крадіжок різна. Інколи молодь заради розваги та куражу перед друзями може поцупити оставлену без нагляду техніку, та здебільшого "автолюбителі" ідуть на злочин заради наживи. Ось тільки декілька прикладів із тих які сталися в цьому місяці.
В селі Лишня Макарівського району з підприємства "Рибаков" у ночі безслідно зник особистий трактор директора МТЗ-80. Працівники міліції установили, що крадіжку вчинив 19-річний Іван, житель сусіднього села Мостище. Пропажу повернуто власнику.
З якою ціллю молодик викрав техніку, встановить слідство, а пока "тракторист-любитель" чекає на винесення вердикту районного суду.
Проїхатись з вітерцем побажали й двоє молодих людей з міста Біла Церква. А так, як свого транспорту 22-річні непрацюючі не мали, то викрали автомобіль "Жигулі" робітника Аграрного університету. Однак задовольнити своє бажання бешкетникам перешкодили правоохоронці, які швидко їх затримали, а машину повернули щасливому власнику.
Мали місце і грабежі.
Біля 18 години до магазину "Фортуна", що в селищі Бабинці Бородянського району зайшло троє молодих людей. Про те, що у хлопців не добрі наміри, продавець, 43-річна Наталка, зрозуміла відразу, та вчини не могла нічого, адже в той час в будові знаходилася одна. Чим і скористалися відвідувачі: вони побили жінку й відібрали денну виручку у сумі 1400 гривен та мобільний телефон постраждалої.
Встановлено, що злочин вчинили 22-річні жителі райцентру, яких затримано. По даному випадку порушено кримінальну справу згідно статті 187 ч.3 Кримінального кодексу України (розбій, поєднаний з проникненням у приміщення, - карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна).
До Макарівського відділу міліції звернулася киянка-пенсіонерка й повідомила що з її дачного будинку, що в селі Мостще, викрали шість тисяч американських доларів.
Районні правоохоронці встановили й затримали крадія, ним виявися 45-річний робітник по найму з Закарпатської області.
"Скільки вовка не годуй, а він все одно у ліс дивиться", лише так можна сказати про 24-річного Дмитра з міста Боярка. Хлопець уже мав одну судимість за крадіжку, однак належних висновків так і не зробив, а продовжує "заробляти" на хліб старим методом. На днях Дмитра знову затримали за крадіжку у місті Васильків. Проникши в будинок непрацюючої Ольги він поцупив телевізор, магнітофон та радіоприймач. Що ж, за обраний злочинний шлях доведеться знову сісти на лаву підсудних.
23-річний Богдан з міста Бровари також вирішив заробляти на прожиття не чесною працею, а грабежами. Задумане не став відкладати у довгу шухляду, а відразу ж примінив на практиці. На вулиці Незалежності Богдан напав на робітника ЗАТ "Бровари-сервіс", який пізнього вечора повертався з роботи й побив його й відібрав сумку, в якій знаходилися особисті документи потерпілого та 400 гривен.
Не поталанило й 40-річному Юрію з Білої Церкви. На відміну від Богдана, його пограбували приятелі, які завітали в гості. Випивши по чарці-другій, непрохані візитери зібралися додому, та не з пустими руками, а прихопили телевізор. Коли ж Юрій став на перешкоді нахаб, то вони ще й побили господаря.
Поблизу села Біліївка Володарського району, троє невідомих у масках, які пересувались на двох автомобілях "Жигулі", заблокували дорогу й зупинили вантажний автомобіль "Вольво". Погрожуючи водію бази будівельних матеріалів "Акерман", 42-річному жителю Одеської області, фізичною розправою, нахаби відібрали у шокованого чоловіка мобільний телефон, паспорт, 350 літрів дизпалива та 1530 гривен і зникли в темряві. Наразі ведеться пошук нічних грабіжників.

Галина Присяжна
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

У даішників Київської області нові "колеса". І не тільки.

Двадцять п'ять новеньких "дев'яток", десять мотоциклів іноземного виробництва, двадцять відеокамер для документування ДТП, тридцять радіостанцій та інше спеціальне обладнання надійшло на озброєння працівників ДАІ Київської області. Це суттєво збільшить їх можливості в охороні безпеки руху й зміцненні транспортної дисципліни на дорогах столичної області, довжина яких становить майже 8,5 тисячі кілометрів. З них 1735 кілометрів входить у зону обслуговування дорожньо-патрульної служби обласного ДАІ.
З початку року на дорогах області зареєстровано понад 1200 дорожньо-транспортних пригод, у яких загинуло 303 чоловік.- Хоча ці сумні показники трохи знизилися в порівнянні з минулим роком і рівень аварійності вдалося стабілізувати, все ж таки він залишається високим, - відзначив, виступаючи на церемонії передачі технічних засобів в експлуатацію, начальник ГУМВС України в Київській області Віталій Яловенко. - Адже, якщо перевести на військову термінологію, загинув цілий батальйон. Особливе занепокоєння викликають наслідки автоаварій, адже часто в ДТП гине відразу кілька людей.

Нові транспортні засоби дозволять охоронцям порядку більш ефективно впливати на дорожню обстановку, ставити на місце безвідповідальних, недисциплінованих водіїв, надавати допомогу учасникам руху, які потрапили в ДТП. Адже, за словами Віталія Яловенка, до останнього часу в деяких підрозділах ДАІ області користувалися автомобілями... "Москвич-412". І хоча "дев'ятки" - не іномарки, але, як зазначив начальник департаменту ДАІ МВС України Сергій Коломієць, вони - оптимальні на сьогодні автомобілі для наших доріг. А потужні швидкісні мотоцикли "Сузуки" дозволять інспекторам ДАІ почувати себе, принаймні, нарівні із власниками "крутих" іномарок, не говорячи вже про інших автолюбителів. До того ж на них дуже зручно пробиратися до епіцентрів автопробок, місць ДТП та інших завулків, куди на автомобілі добратися фізично не можливо.
- Зміцнення технічної оснащеності ДАІ Київської області є частиною великої програми матеріально-технічного забезпечення української міліції, - відзначила, вручаючи ключі інспекторам автоінспекції, заступник міністра внутрішніх справ України Лідія Поречкина. - Програма спрямована на те, щоб кожний міліціонер мав все необхідне для ефективного виконання поставлених перед ним завдань на високому професійному рівні.

Ігор Момотюк
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

Проблема розповсюдження наркотиків у світі набула глобального характеру. Масштаби розповсюдження наркозлочинності потребують консолідації правоохоронців та представників засобів масової інформації для захисту нашого майбутнього.
Правоохоронні органи обрали для себе головним напрямком боротьби з наркозлочинністю викриття осіб, які займаються виготовленням, перевезенням, збутом наркотичних засобів, а також знешкодженням злочинних угруповань, які займаються наркобізнесом.
Наркоділки постійно намагаються поширювати ринок збуту наркотиків, у першу чергу, серед молоді, в розважальних та навчальних закладах.
Все більше розповсюджуються концентровані (важкі) наркотики, такі як героїн, кокаїн, амфетамін, а також лікарські засоби "кетамін", "трамадол" та інші.
Для ефективної боротьби з цим явищем керівництво Департаменту боротьби з незаконним обігом наркотиків вважає за доцільне налагодити взаємодію з представниками всіх засобів масової інформації.
Департамент звертається до громадян України через засоби масової інформації з проханням надавати відомості про осіб, які займаються незаконними операціями з наркотиками, про працівників міліції, які прикривають злочинну діяльність наркозбувальників та займаються "кришуванням".
Вказану інформацію можна направити за адресою: 01024 м. Київ 24, вул. Богомольця, 10, ДБНОН МВС України або повідомити про зазначені факти (цілодобово) по телефонам (044)256-11-00 та (044)289-13-24.
Телефон УБНОН ГУ МВС України в Київській області - 425-50-90


Повернутись на головну
Замовити VPS-хостинг
Зареєструвати домен / register domain ua
Free FTP for IP-camera