на головну

ГУ МВС України в Київській області запрошує на службу в органи внутрішніх справ жителів Києва та області, які пройшли службу в Збройних Силах України або військову підготовку в учбових закладах, не мають судимості, для роботи в міськрайвідділах Київської області. Пропонуються посади рядового та молодшого начальницького складу із заробітною платнею від 800 грн.

Звертатися за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 15 тел. 272-23-23, 272-34-22, 272-22-09, 272-10-22, чи до місцевого МРВ.
КУДИ ПІТИ НАВЧАТИСЬ
Обираємо одну з найпрестижніших професій у нашій державі за спеціальностями:"Правознавство","Правоохоронна діяльність", "Психологія"

Захистити слабкого, відновити справедливість - це завжди вважалося достойним і почесним заняттям. Саме ці завдання є одними з основних напрямків діяльності правоохоронців. Захист здоров'я, життя та законних інтересів громадян, їхнього спокою, охорона правопорядку - ось далеко не повний їх перелік.
Підготовку юристів - фахівців правоохоронних органів здійснюють навчальні заклади Міністерства внутрішніх справ України :
- Київський національний університет внутрішніх справ (підготовка кадрів кримінальної міліції, боротьби з економічною злочинністю, слідчих, експертів - криміналістів, громадської безпеки, психологів, підрозділів боротьби з незаконним обігом наркотиків);
-Харківський національний університет внутрішніх справ (підготовка кадрів слідства та дізнання, кримінальної міліці, громадської безпеки, психологів, менеджменту, соціальних та інформаційних технологій);
-Кіровоградський юридичний інститут ( підготовка кадрів слідства та дізнання, громадської безпеки);
-Кримський юридичний інститут (підготовка кадрів слідства та дізнання, громадської безпеки);
-Одеський юридичний інститут (підготовка кадрів кримінальної міліції, транспортної міліції, слідства та дізнання);
-Херсонський юридичний інститут (підготовка кадрів слідства та дізнання);
-Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ ( підготовка кадрів кримінальної міліції, транспортної міліції, слідства та дізнання);
-Запорізький юридичний інститут (підготовка кадрів кримінальної міліції, слідчих );
-Луганський державний університет внутрішніх справ (підготовка кадрів кримінальної міліції, економічної безпеки, слідства);
-Донецький юридичний інститут ( підготовка кадрів кримінальної міліції, громадської безпеки, безпеки дорожнього руху ,слідчих-криміналістів);
-Львівський державний університет внутрішніх справ ( підготовка кадрів слідства, економічної безпеки, кримінальної міліції);
-Прикарпатський юридичний інститут (підготовка кадрів громадської безпеки та кримінальної міліції).
Після закінчення навчального закладу випускники гарантовано забезпечуються роботою.
Оформлення документів для вступу проводиться кадровими апаратами районних ( міських ) органів внутрішніх справ за місцем проживання.
Термін прийому документів для оформлення з 01 лютого по 31 березня 2007 року (включаючи майбутніх випускників 2007року)
НАРКОТИКИ – «ПУТІВКА» НА ТЮРЕМНІ НАРИ

20.02.2007

Днями співробітниками Київського обласного Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків був викритий ще один «магазин» із продажу наркотиків.

Протягом останніх восьми місяців оперативники почали одержувати інформацію про те, що в м. Боярка Київської області досить активно йде торгівля зіллям. Серед покупців – як місцеві жителі, так і столичні гості, дорослі й неповнолітні.
Після проведення ряду оперативних заходів співробітниками Управління були отримані незаперечні докази існування налагодженого місцевим жителем злочинного «бізнесу». Під час їхнього проведення правоохоронцями був зафіксований факт продажу 10 мілілітрів ацетильованого опію, а під час проведення огляду житла підозрюваного були вилучені ще 40 «кубиків» наркотику, 10 грам марихуани й 2 таблетки «екстазі». Весь цей товар готувався на продаж.
Цікаво те, що до сімейної «справи» чоловік втягнув власного неповнолітнього сина, якого сам же й «присадив на голку». Сам чолов’яга теж страждає на наркозалежність, однак це не перешкодило йому самому торгувати зіллям. У минулому наркоторговець мав кілька конфліктів із Законом – про це свідчать його 6 судимостей, у тому числі 4 – за незаконні операції з наркотиками.
На даний момент житель Боярки затриманий, у відношенні нього порушена кримінальна справа за статтею КК, що передбачає відповідальність за збут наркотиків. Тим часом правоохоронці Київської області звертаються до всіх людей, кому небайдуже майбутнє їхніх дітей: про всі відомі вам випадки існування «наркомагазинів» повідомляйте за телефоном «Лінії довіри» обласного УБНОН, його номер – 425-50-90.

Микола Гулевич
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

Щоб пропити бабине життя, вклалися в 115 гривень

Подію, що сталася в Броварському районі місцеві жителі будуть обговорювати ще довго. Старенький будинок на одній з вулиць в селі Гоголів сьогодні спустів: поховали бабу Олесю. Сусіди ще й досі не можуть повірити, що життя людини коштувало всього 115 гривень. "Якесь страшне у нас тут місце, - розповідає Ніна Сергіївна, сусідка покійної. - Три чи чотири роки тому в будинку навпроти син вбив батька й матір, в минулому - чоловік і жінка на добрячому підпитку угоріли в хаті, а це ось ще і Олеська. Жила собі стара, ні з ким не сварилася, у вісімдесят з гаком років дрова пиляла, і в магазин, і на базар ще піде. З чоловіком було не дуже, тому і залишилася сама. Родичам хату одписала, а сьогодні на поминках казали, що якийсь з тих родичів в ту ніч і приходив - нерідний онук, чи що, "десяте коліно родичів", місцева босота".
Тіло 84-річної баби Олесі виявив сусід. Олександр Андрійович інколи заходив допомогти жінці по хазяйству - то води принесе, то дров нарубає. Двері були відчинені. В хаті, де було страшенно холодно, чоловік побачив жахливу картину. Бабця лежала на полу. На голові неможливо було не помітити сліди численних побоїв. Долонь взагалі не було: як згодом з'ясувалося, до того, як виявили потерпілу, кінцівки встигли пооб'їдати бродячі пси.
За три години після повідомлення в міліцію, правоохоронці Броварського РВ затримали першого підозрілого, згодом знайшли і другого. Хлопці 17 і 18 років, старший з яких вже мав справи з міліцією, коли ще зовсім дитиною викрав чужий мотоцикл, у скоєному все-таки зізналися, і наразі перебувають в ізоляторі тимчасового тримання Броварського РВ. Районна прокуратура вже порушила кримінальну справу за ст.115 КК України "Навмисне вбивство".
Ідея підзаробити виникла близько 1-ї години ночі, після розваг з дівчатами в місцевому барі, коли в кишені майже не залишилося грошей. Обидва хлопці ніде не працюють і не навчаються, сидять на батьківських шиях. Тут молодший Сергій і запропонував "провідати" бабу Олесю. В її хаті він був один єдиний раз, тоді стара недорахувалась півтори тисячі гривень, проте зваживши на родинні зв'язки в міліцію не повідомила. Цієї ночі хлопці перелізли через паркан, обійшли хату. Сергій вже знав, що пройти через три зачинені двері парадного входу їм не вдасться, тому вирішили відкрити інші двері з протилежної сторони будинку. Проте старий дуб не піддався, двері не відчинилися. Залишалося витягнути віконну раму і таким чином проникнути в будинок. Так і зробили.
Жінка, в якої було вже не зовсім добре зі слухом, мирно відпочивала, аж поки не відчула, що чиясь рука шарить під її матрацем. Бабця схопилась і включила світло. Нічні гості, які ще не встигли нічим розжитися, побачили на столі гаманець, з якого витягли рівно 15 гривень. Не задоволений здобиччю за справу взявся раніше засуджений Андрій. Поки Сергій продовжував шукати гроші в кімнаті, Андрій відтягнув стару на кухню і декілька разів вдарив по голові частиною віконної рами, вимагаючи у жінки віддати всі її збереження. Баба Олеся підвелася і принесла 100 гривень. Гроші для зловмисників виявилися смішними, і тоді Андрій продовжував свої тортури, аж поки старенька не захрипіла. Ще раз обдивившись хату і нічого не знайшовши, вони вийшли через парадні двері зі 115 гривнями, залишивши за собою відчинені двері. Дерев'яні палки, якими забили стару до смерті викинули сусіду в сінник і на шкільний двір. Після цього замовили столик в місцевому кафе і пропили бабине життя.

Юлия Синчак
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській області

Повідомлення про представлення в.о.начальника ГУ МВС України в Київській області

10 лютого 2007 року на нараді за участі начальників галузевих служб та начальників міскрайорганів заступником міністра внутрішніх справ України Плехановим М. А. був представлений виконуючий обов'язки начальника ГУ МВС України в Київській області полковник міліції - Сапко Костянтин Васильович
Коротка автобіографична справка:
Народився 9 липня 1956 року в селі Ялта Першотравневого району Донецької області. З 1974 по1976 р. проходив військову службу. В огранах внутрішніх справ з 1983 року на посаді інспектора карного розшуку. Має вищу юридичну освіту. У 2006 році - перший заступник начальнику ГУ МВС України в Донецькій області.
Одружений.
ЯК ЗАПОБІГТИ "СУТО СІМЕЙНИМ" ВБИВСТВАМ?

Про зникнення 46-річного В., жителя м. Славутич Київської області, його співмешканка повідомила після того, як чоловік упродовж кількох днів не з'являвся вдома.

Співробітники місцевого відділу міліції почали перевіряти всі можливі місця його перебування, паралельно з цим оглядалося помешкання зниклого. Під час проведення огляду на стінах та підлозі квартири були виявлені сліди крові. Ці та інші докази дали змогу затримати в якості підозрюваного у скоєнні злочину 27-річного сина В. Молодик спочатку заперечував будь-яку свою причетність до зникнення батька, однак пізніше щиросердно розповів про події двох попередніх днів.
Хлопець жив у Славутичі, а його батько - у сусідньому з містом селі Неданчичі, в будинку, що належить його співмешканці, проте регулярно навідувався до сина. Між родичами склалися такі стосунки, що сусіди позаочі називали старшого В. "монстром" по відношенню до рідних дітей. Того фатального вечора чоловік прийшов до сина, й застав там "гулянку". Між батьком та сином виникла сварка через постійне пияцтво та неробство останнього. Зі слів молодого чоловіка, батько під час сварки вдарив його пляшкою по голові. У відповідь розлючений "нащадок" почав бити "предка" руками й ногами доти, доки той не впав. Мабуть, для того, щоб охолонути, парубок з товаришем пішли з квартири, а коли через кілька годин повернулися, то виявили, що старший В. помер. Задля того, аби позбавитися батькового трупа, хлопець розчленував його, повантажив на дитячі санчата та під ранок відвіз за межі міста: голову та руки - до недобудованої споруди посеред лісу, решту - за кілька кілометрів від цього місця. Вивозити жахливий "вантаж" йому допомагав "гість"…
Серед інших правоохоронцями Славутича перевіряється версія про помсту сина батькові за зникнення матері (це сталося у 2003 році, й на теперішній час ними встановлюється її місце знаходження). Молодий чоловік затриманий, за даним фактом порушено кримінальну справу за статтею, що передбачає відповідальність за скоєння навмисного вбивства, ведеться слідство. До речі, підозрюваний вже мав проблеми із Законом - у 1999 році його було засуджено за хуліганство, за що хлопець відбув термін ув'язнення три роки.
- Проблеми у сімейних стосунках, конфлікти батьків та дітей, нажаль, іноді дуже гостро постають у сучасному житті, - розповідає начальник Головного управління МВС України в Київській області генерал-лейтенант міліції Віталій Яловенко. - Минулого року обласною міліцією було зареєстровано 147 вбивств, 74 випадки заподіянь тяжких тілесних ушкоджень, що потягли за собою смерть потерпілого тощо. З них було розкрито відповідно 136 і 71 злочин, більшість - "по гарячих слідах". Особливо проблемними у цьому відношенні є райони, що територіально наближені до столиці: Києво-Святошинський, Васильківський, Обухівський - там скоєно левову частку злочинних посягань на життя та здоров'я особи. Упродовж року було зареєстровано 61, так би мовити, "сімейний" злочин - вбивства або заподіяння тяжких тілесних ушкоджень на сімейно-побутовому ґрунті. В переважній більшості від злочинних посягань страждають члени подружжя (наприклад, чоловік побив дружину), однак трапляються і злочини по "кревній" лінії, подібні до славутицького.
На Київщині було зареєстровано п'ять таких випадків, у 2 з них жертвами стали батьки, у 2 - діти, й у одному випадку брат убив брата. У цьому році теж, нажаль, є така сумна статистика - загалом у січні сталося 21 вбивство та 8 випадків заподіяння тяжких тілесних ушкоджень зі смертельним фіналом. Зі вказаної кількості нерозкритим залишається лише один злочин. Міліція намагається боротися з цим лихом, ведучи профілактичну роботу з особами, раніше засудженими за злочини проти особистості, а також силами дільничних інспекторів міліції - з сімейними дебоширами та особами, які систематично вживають спиртні напої. Впродовж минулого року дільничними Київщини було складено близько 6 тисяч протоколів за статтею 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення ("Вчинення насильства в сім'ї або невиконання захисного припису"). Однак після складання протоколу відносно сімейного дебошира дільничний зобов'язаний його відпустити додому, адже його затримання до розгляду справи в суді не передбачене жодним нормативним документом. І коли пізніше "батько сімейства" повертається додому, може трапитися набагато страшніше лихо.
Покарання за злочин, скоєний громадянином В., передбачене Кримінальним кодексом України у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років. Маємо надію, що це змусить замислитися любителів "помахати руками" на п'яну голову.

Микола Гулевич
ЦГЗ ГУ МВС України
в Київській областіПовернутись на головну
Замовити VPS-хостинг
Зареєструвати домен / register domain ua
Free FTP for IP-camera