на головну

ГУ МВС України в Київській області запрошує на службу в органи внутрішніх справ жителів Києва та області, які пройшли службу в Збройних Силах України або військову підготовку в учбових закладах, не мають судимості, для роботи в міськрайвідділах Київської області. Пропонуються посади рядового та молодшого начальницького складу із заробітною платнею від 1100 грн.

Звертатися за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 15 тел. 272-23-23, 272-34-22, 272-22-09, 272-10-22, чи до місцевого МРВ.
Пологовою залою для жительки міста Українка Обухівського району Олени Хижняк стали … сходи місцевого райвідділу міліції.
Саме тут жінка народила свою другу дочку. Акушерами ж довелося стати міліціонерам.

24.05.2007

Близько 10-ї години Олена з чоловіком Павлом прийшла у паспортне відділення. Біля входу і райвідділ міліції у неї раптом почалися пологи. Чоловік кинувся до міліціонерів, щоб викликати швидку. Однак події розвивалися так швидко, що було очевидно – лікарі не встигнуть до народження дитини. Виконуючий обов’язки начальника чергової частини капітан міліції Григорій Корх повідомив про пригоду жінок зі слідчого відділення і став збирати по кабінетах речі, необхідні у такому випадку.
Першою на допомогу породіллі та її ошелешеному чоловікові прийшла слідчий райвідділу старший лейтенант міліції Тетяна Хижняк. Незабаром підбігли її колеги старший лейтенант Леся Біланова, майор міліції Ірина Проценко та начальник відділення дізнання майор міліції Любов Поліщук.
- Пологи були такими стрімкими, що дитина, здається, прямо випала мені на руки, - згадувала кілька годин по тому слідчий Тетяна Хижняк. - Чесно кажучи, я ще й досі не оговталася після цієї події. Проте, діяли ми, схоже, правильно. Пригодилися знання, здобуті на заняттях з професійної підготовки. Пуповину перев’язали шовковою ниткою, якою зшиваємо кримінальні справи. Тут саме й “швидка” нагодилася і забрала матір і дитину. Дитинка була жива, кричала. Сподіваюся з нею все буде гаразд.
Сподівання Тетяни Хижняк підтвердили у пологовому відділені Української районної лікарні, куди доставили матір з дитиною.
- Їх стан цілком задовільний, - говорить лікар-ординатор Сергій Гвардіян. – Дитина хоч і народилася дещо передчасно, але доношеною, з нормальною вагою і зростом. Треба віддати належне жінкам-міліціонерам, які приймали пологи: вони не розгубилися і діяли правильно. Дякувати Богу, пологи пройшли без ускладнень. Народження дитини поза спеціалізованим закладом зараз – рідкість. Якщо такі випадки трапляються, то переважно народжують у дома або у кареті швидкої допомоги. Тому цей випадок можна вважати до певної міри унікальним.
- Ніколи не думала, що мені доведеться так народжувати, - говорить Олена Хижняк, - адже живу за десять хвилин ходи від пологового будинку. Дуже вдячна всім, хто допоміг мені і моєму чоловікові у такій незвичній і складній ситуації. Особливо хочеться подякувати жінкам з райвідділу міліції.
- Справді, якби не вони, то не знаю, що було б, - доповнює свою дружину Павло, - Насамперед хочеться подякувати молодій жінці у формі старшого лейтенанта міліції., у нас з нею, виявляється, однакові прізвища – вона теж Хижняк. Я так розгубився … Дитина народжується, я тримаю її голівку, а що робити далі, не знаю… У цей момент і підбігла Тетяна. Велике їй спасибі.

Ігор Момотюк
ЦГЗ ГУ МВС України в Київській області
ВПІЗНАТИ ВБИВЦЮ ЧЕРЕЗ ТРИ ТИЖНІ
змогла мешканка Білої Церкви, лише один раз випадково його побачивши

17.05.2007

Першотравневе свято охопило велелюдну центральну частину міста Біла Церква, що на Київщині, тому трагедію, яка сталася посеред вечірньої святкової метушні, навіть не одразу помітили.

Компанія, яка складалася з 33-річного місцевого молодика та трьох його знайомих дівчат, після добрячої дози алкогольних напоїв вирішила продовжити святкування Першого Травня в одному з міських кафе, де був майданчик під відкритим небом. Коли молоді люди зайняли стільці навколо столу, два місця залишилися вільними. Саме на них і претендували двоє парубків, які зайшли до закладу у пошуках вільного столика. Один з новоприбулих поцікавився, чи можна присісти за стіл, однак отримав категоричну відмову і роз’яснення, що місця зайняті. Не ставши сперечатися, молоді люди пішли до приміщення кафе, однак через деякий час знову вийшли на терасу закладу і побачили, що два місця так і залишаються порожніми. Тоді один із «гостей» вирішив більш наполегливо поцікавитися тим, чи місця, бува, не звільнилися. Відповіла йому одна з дівчат, при чому у доволі грубій формі. Молодий чоловік у боргу не залишився, і тоді за честь дами вирішив заступитися господар столика. Схопивши пляшку з пивом, він почав наступати на знахабнілого гостя. Той позадкував від столика, вихопивши з кишені револьвера і погрожуючи його застосувати до не в міру агресивного супротивника. Вочевидь, не сприйнявши всю серйозність погроз, чоловік продовжив свій наступ до тих пір, поки не пролунав звук, схожий на вибух петарди. Потерпілий зігнувся і впав на коліна, а стрілець зник у натовпі. Прибула за викликом бригада «швидкої» доправила постраждалого до місцевої лікарні і повідомила про інцидент білоцерківських правоохоронців. Тим часом чоловік помер у лікарні від крововтрати.
Слідчо-оперативній групі Білоцерківського міськвідділу внутрішніх справ, що прибула на місце пригоди, під час пошуків ймовірного зловмисника довелося опитати кілька десятків чоловік, однак ні персонал кафе, ні його відвідувачі не змогли більш-менш точно описати нападника. Проте на допомогу оперативникам прийшла одна з дівчат – учасниць трагедії, яка заявила що кілька тижнів тому поблизу входу до місцевої охоронної фірми вона бачила хлопця, дуже схожого на розшукуваного «стрільця», мовляв, він близько години когось чекав, а потім з якимось молодим чоловіком подався геть. Причому дівчина дедалі впевненіше стверджувала, що не помиляється.
Міліціонери вирішили відпрацювати і цю версію, тому не дивлячись на пізній час (близько 23-ї години), відправилися до офісу охоронної структури. Там їх зустрів керівник відділу кадрів компанії (до речі, колишній працівник міліції), якому разом з оперативниками довелося підняти понад 120 особових справ працівників фірми та кандидатів на вступ. Так із загальної кількості досьє залишилося близько 10, фото з яких і показали дівчині. Та на одному з них впізнала молодика, якого очікував ймовірний підозрюваний. Подальше затримання білоцерківського «стрільця» стало для місцевих правоохоронців лише справою техніки. В його помешканні було вилучене знаряддя скоєння злочину –пістолет, перероблений для стрільби дрібнокаліберними патронами. Наразі за даним фактом порушена кримінальна справа, 19-річному жителю Білої Церкви інкримінується скоєння вбивства, ведеться слідство.
Тим часом за активну участь у розкритті резонансного злочину та постійне сприяння у справі охорони громадського порядку в місті двох співробітників охоронної фірми нагороджено відзнаками Головного управління внутрішніх справ Київської області.

Микола Гулевич
ЦГЗ ГУ МВС України в Київській областіПовернутись на головну
Замовити VPS-хостинг
Зареєструвати домен / register domain ua
Free FTP for IP-camera