facebook  ДДСО

 
Новини
20-10-2010 13:45 | Переглядів: 317

Наркоман, грабіжник, крадій…, і просто колишній в’язень

Саме так можна назвати мешканця Київщини, якого затримали працівники міліції броварського міськвідділу за підозрою у скоєнні 7 грабежів.

25-річний зловмисник зривав з жінок золоті прикраси серед білого дня вулицями міста. Усі жінки, які ставали жертвами злочинів носили золото поверх одягу, чим і приваблювали любителя легкої наживи. Раніше повідомлялося про його затримання, втім у ході розслідування кримінальної справи за цими фактами, з’ясувалося, що молодик «заробляв» на життя ще й крадіжками.

Як повідомила в.о. слідчого Броварського міськвідділу молодший лейтенант міліції Мар’яна Панченко, «на совісті» затриманого 3 крадіжки: дві з автомобілів і одна з лікарні. Серед викрадених речей GPRS-навігатор, автомагнітола та мобільний телефон, поцуплений зі стола в одному з медичних закладів.

Виявилося, хлопець три місяці тому звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за численні крадіжки та наркотики.

Відсутність грошей та житла підштовхнуло чоловіка до кримінальних дій.
 Цього тижня кримінальну справу, що нараховує 10 епізодів, за ч.2 ст.186 та ч.1 ст.185, буде направлено до суду.

Ксенія Крикунова, помічник начальника відділу Броварського МВ ГУМВС України в Київській області    Повернутись на головну
Замовити VPS-хостинг
Зарегистрировать домен / register domain ua
Video surveillance