facebook  ДДСО

Новини
31-08-2011 14:50 | Переглядів: 311

Між міліцією та прокуратурою столичного регіону пройшлов товариський футбольний матч

У місті Обухів вперше пройшла товариська футбольна зустріч між прокуратурою та міліцією Київської області. В обох командахах всі гравці були зірковими, від начальників управлінь та відділів до оперативних працівників. Матч пройшов у невимушеній та спортивній атмосфері.

На початку першого тайму з рахунком 1:0 лідирували міліціонери. Втім уже через декілька хвилин представники прокуратури урівноважили рахунок. Гравці міліцейської команди у відповідь знову закинули м’яч у ворота суперників. Завершився тайм рахунком 5:2 на користь прокуратури.

Упродовж всього другого тайму міліціонери намагалися скоротити розрив між очками. Втім із рахунком 5:5 перемогла дружня нічия. Результатом матчу всі гравці залишилися задоволені. Обійшлося без травм та інших неприємних спотривних несподіванок. Організатори планують і в подальшому проводити подібні товариські зустрічі. Адже вони не тільки чудово піднімають настрій та додають користі здоров’ю, а й позитивно впливають на спільну роботу і співпрацю.