facebook  ДДСО

 
Новини
26-10-2011 11:41 | Переглядів: 280

Впродовж трьох днів міліція Київщини розшукала більше 90 осіб, які переховувались від слідства

 Днями на Київщині завершилася міждержавна оперативно-профілактична операція «Розшук», під час якої працівники міліції встановили місцезнаходження більше 50 зниклих без вісти громадян, серед яких і семеро дітей. Окрім цього оперативники карного розшуку з’ясували перебування 79 злочинців, 67 з них вже затримано та передано органам досудового слідства. На території Київської області також затримано 13 осіб, які переховувалися від органів влади різних областей України та держав СНД - Російської Федерації, Білорусі, Молдови та Казахстану. Серед розшуканих зловмисників – особи, які скоїли крадіжки, грабежі, злочини, пов’язані з наркотиками, ДТП, зґвалтування, та позбавили людину найціннішого – життя.

У Васильківському районі оперативники затримали чоловіка, який скоїв на території Молдови замовне вбивство. В Київській області він переховувався разом зі своєю співмешканкою – пара вже більше місяця винаймала житло. Поки вирішується питання щодо екстрадиції, зловмисник знаходиться в слідчому ізоляторі. За аналогічний злочин затримано і 41-річного громадянина у Білорусі: два місяці тому він скоїв вбивство на території Сквирського району столичної області.

Нещодавно до паспортного відділу Київської області звернувся 39-річний чоловік із заявою про поновлення втраченого паспорту. Як з’ясувалося в ході перевірки, він розшукується столичними міліціонерами за вчинення замаху на вбивство. Зловмисника вже доставлено до Голосіївського районного управління міліції Києва.

Юлія Сінчак, ВЗГ ГУМВС України в Київській області



Повернутись на головну
Замовити VPS-хостинг
Зарегистрировать домен / register domain ua
Free FTP for IP-camera