facebook  ДДСО

 
Новини
26-01-2012 13:19 | Переглядів: 274

На Київщині син забив до смерті неблагополучного батька

В Переяслав-Хмельницькому районі, що на Київщині, міліція затримала 20-річного хлопця, який до смерті забив рідного батька. 50-річний чоловік вже давно зі своєю сім’єю не проживав - дружина не витримала моральних та фізичних знущань. Любов до родини змінилася на пристрасть до горілки, а потім і взагалі в’язницю. Нещодавно він повернувся з місць позбавлення волі, де відбував покарання за крадіжку. Не дивлячись на все, колишня родина від нього не відвернулася. Сусіди подейкують, що дружина та син допомогли чоловікові з житлом. Син інколи навідувався до батька, забороняв йому пиячити.

Того вечора парубок вкотре зайшов до родича, який, не полишаючи своєї звички, був напідпитку та ще й із синцем під оком. Засмучений син зрозумів, що батько знову взявся за своє. Розпочалася сварка. Те, що яйце навчає курку, розлютило господаря. На сина посипалася купа образливих слів. Юнак не витримав, тричі вдарив батька і пішов. 

На ранок завітавши, щоб перевірити стан його здоров’я, син зрозумів, що батько помер. Хлопець одразу зателефонував до міліції. 
За даним фактом місцеві правоохоронці порушили кримінальну справу за ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). На сьогоднішній день винуватця трагедії затримано. У скоєному він зізнався і жалкує про те, що сталося. Каже, смерті, хоча і неблагополучній, проте рідній людині, він не хотів. Тепер хлопцю доведеться провести за ґратами від семи до десяти років. Подальшу його долю вирішить суд.

Юлія Сінчак, ВЗГ ГУМВС України в Київській області

 Повернутись на головну
Замовити VPS-хостинг
Зарегистрировать домен / register domain ua
Video surveillance