Незважаючи на заборону грального бізнесу в Україні, деякі громадяни і досі продовжують «гратися із законом». В ході проведення перевірки одного із споживчих товариств в смт. Ставище працівники управління державної служби боротьби з економічними злочинами міліцейського главку Київщини задокументували факт гри відвідувачем закладу на ігрових автоматах та видачі йому 70 гривень виграшу. Протоколом огляду, складеним слідчим, було вилучено 11 гральних автоматів.
![](/userfiles/avtomati-igrovie-kazino(1).jpg)
З’ясувалося, що заклад працював близько двох місяців, доступ до нього був обмежений - тільки для знайомих. Як пояснила директор, яка надавала гральні послуги, це був лише засіб заманити клієнтів в кафе, що знаходиться поруч і також належить їй.
Наразі міліція проводить перевірку. Вирішується питання щодо порушення кримінальної справи за ч.1 ст. 203-2 Кримінального Кодексу України (зайняття гральним бізнесом). Жінці загрожує сплата чималого штрафу - від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.
Юлія Сінчак, ВЗГ ГУМВС України в Київській області
|