Для захисту професійних, трудових, соціально-економічних, правових та духовних інтересів, громадських прав працівників міліції у 2006 році було створена Броварська первинна профспілкова організація атестованих працівників ОВС в Київській області.
![](/userfiles/DSC_1483.JPG)
На сьогодення профспілка швидко зростає та має авторитет не тільки в районі та навіть в області. Вона налічує понад 150 членів. Профспілка постійно надає матеріальну допомогу своїм членам та членам сімей працівників ОВС. У 2011 році таку допомогу отримало понад 50 працівників. У Броварському міськвідділі головою профспілки започатковано конкурс дитячого малюнку «Міліція очима дітей», який є всеукраїнським і проводиться Київською обласною профспілкою, де міськвідділ виборов третє місце.
![](/userfiles/P4190128(1).jpg)
Давно стало традицією у міськвідділі з особовим складом проводити всі урочисті заходи та вручати цінні подарунки, а також проводити казково – захопливі дитячі новорічні ранки і дарувати дітям міліціонерів подарунки від Діда Мороза. Приміром, 14 квітня відзначали професійне свято «День ДАІ» і голова профспілки вручила начальнику ВДАІ підполковнику міліції Нікітенку Віталію Вікторовичу фотоапарати.
Велика увага приділяється сім’ям працівників міліції, які загинули при виконанні службових обов’язків. У 2011 році при виконанні службових обов’язків у Броварському районі загинув 38 – річний майор міліції, тому голова Київської обласної профспілки Ігор Задорожний ініціював проведення засідання профкомів для вирішення питання про виділення коштів та перерахування на рахунок сина загиблого працівника.
![](/userfiles/P4190129.JPG)
Голова Броварської профспілки тісно співпрацює з головою ветеранської організації Леонідом Мартушкановим. Ветерани ОВС проводять заняття з особовим складом міськвідділу та формують духовні цінності , підтримують позитивний морально-психологічний клімат, мир і злагоду в родинах правоохоронців, а все це, у свою чергу, сприяє відмінному виконанню службових обов’язків.
Юлія Барабаш, Броварський МВ ГУМВС України в Київській області
|