facebook  ДДСО

Новини
03-10-2012 15:20 | Переглядів: 241

Команда ДСБЕЗ Київської області посіла призове місце на всеукраїнських змаганнях з міні-футболу

За ініціативою Департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України в місті Одеса відбувся черговий турнір з міні-футболу «Золотий грифон-2012». На професійному полі мірялися силами найкращі команди підрозділів ДСБЕЗ.

Суддівство турніру здійснювали Віталій Лазеєв - арбітр 1-ї категорії Асоціації футболу України, та Олексій Захаров - арбітр 2-ї категорії Асоціації міні-футболу України. Обов’язковою вимогою була участь в турнірі двох гравців з однієї команди, які за віком – не молодші 35 років. Впродовж двох двадцятихвилинних таймів четверо гравців та голкіпер Київської області виборювали першість. Проте в чесній боротьбі переможцем стала команда з Одеси, відповідно другу позицію посіла команда Київщини.

За словами голови організаційного комітету турніру Сергія Міщенка, спортивний здобуток команд став сьогодні взірцем і прикладом для всіх підрозділів органів внутрішніх справ та сприятиме вихованню у молоді потягу до фізичного гарту та здорового способу життя.