facebook  ДДСО

 
Новини
28-11-2012 11:36 | Переглядів: 173

Афганець розстріляв сторожа, помстившись за скривдженого племінника

В одному із сіл Фастівського району, що на Київщині, 49-річний колишній афганець помстився за племінника, впритул розстрілявши сторожа місцевої агрофірми.

Днями на озеро, яке орендувала агрофірма задля вирощування риби, потрапив молодик. Хлопець, який вже неодноразово проникав туди, щоб незаконно виловити рибу, цього разу опинився в руках робітників фірми. Чоловіки, незадоволені візитом непроханого гостя, мовою стусанів дохідливо пояснили, що рибу тут ловити не можна. Ні з чим повернувшись додому, молодик все розповів батькові. Коли ж новина про скривдженого племінника дійшла до дядька-афганця, останній вирішив помститися.

Близько 23-ї години чоловік з мисливською рушницею наблизився до сторожки, де перебували охоронці, та кілька разів вистрілив в їх бік. Почувши постріли, працівники агрофірми почали переслідувати стрілка. З криком «Не наближайтесь, ато постріляю!» афганець забіг до першої-ліпшої хати та зачинився всередині. Один із сторожів, які оточили будинок, почав відкривати двері. Тільки вони відчинилися – пролунав постріл. Внаслідок поранення в голову смерть 34-річного працівника агрофірми настала миттєво.

Побачивши закривавленого товариша, інші прийнялися знущатися над кривдником. Відібравши зброю, чоловіки почали щосили бити афганця. Один з представників фірми зателефонував керівникові, який і викликав на місце події міліцію та швидку.

Наразі за фактом вбивства проводиться досудове розслідування за ст.115 Кримінального кодексу України. Рушницю та інші речові докази вилучено і направлено на експертизу. Чоловік, який стріляв у охоронця, з переломами рук, ніг та численними травмами знаходиться під охороною в лікарні. Всі учасники події встановлені та опитані. Слідчими оцінюється законність дій працівників агрофірми.

ВЗГ ГУМВС України в Київській області

 Повернутись на головну
Замовити VPS-хостинг
Зареєструвати домен / register domain ua
Free FTP for IP-camera