Щорічно на дорогах Київщини гинуть і травмуються діти. Чимало їх потрапляють в дорожньо-транспортні пригоди з власної вини, через не знання елементарних правил поводження на автошляхах. Аби ця страшна статистика зменшувалась, працівники ДАІ спільно з освітянами та іншими зацікавленими організаціями проводять у школах заняття, основною метою яких є навчання юних учасників дорожнього руху правилам безпечної поведінки на вулицях та дорогах.
Напередодні різдвяно-новорічних свят Працівники Державтоінспекції Київської області, відвідали більше 40 дитячих будинків та шкіл, де провели дітям уроки з безпеки дорожнього руху та подарували вихованцям солодощі, фрукти та різні подарунки.
![](/userfiles/1(113).jpg)
Аналогічний захід був проведений і в Бородянському районі, де працівники ДАІ спільно з Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» провели в трьох школах День безпеки дорожнього руху. Спочатку дітки розповідали гостям, як потрібно поводитись на вулицях та автодорогах, як правильно та на який колір світлофора переходити проїжджу частину.
![](/userfiles/2(91).jpg)
Після закінчення дитячих розповідей, інспектори ДАІ ще раз нагадали малечі правила безпечної поведінки на дорозі і розповіли про небезпечні ситуації, які виникають з порушниками Правил дорожнього руху, адже наближаються зимові шкільні канікули під час яких діти більше часу будуть проводити на свіжому повітрі.
![](/userfiles/3(54).jpg)
Для безпечного пересування дітей у темний час доби кожній дитині подарували світлопловертаючі наклейки, які закріпили на шкільних ранцях та верхньому одязі.
![](/userfiles/4(33).jpg)
Як розповів представник благодійного фонду Єжи Конік, такі заходи допомагають покращити рівень культури і безпеки на дорогах. Адже якщо до чіткого виконання Правил дорожнього руху привчати змалечку, в старшому віці їх не порушують, стверджують фахівці. Завдяки цій роботі ми сподіваємось, що подібні акції допоможуть зберегти життя та здоров’я дітей.
Сектор профілактичної роботи УДАІ
|