facebook  ДДСО

 
Новини
31-01-2013 09:02 | Переглядів: 72

На Київщині через неуважність жінки-водія загинула 5- річна дитина

29 січня 2013 року близько 19 години на автодорозі Київ – Харків, 62- річна жителька села Черняхівка, керуючи автомобілем «ЗАЗ Таврія», не вибрала безпечну швидкість руху, не впоралась з керуванням, внаслідок чого допустила з’їзд в кювет з подальшим перекиданням автомобіля. В результаті ДТП 5-річна дитина, яка знаходилась в салоні автомобіля отримала тяжкі тілесні ушкодження та згодом померла в Яготинській лікарні.

Констатуючи такі факти, а саме ДТП з дітьми-пасажирами, слід відзначити, що відповідальність за травмування у таких випадках повністю лягає на водіїв – батьків, родичів чи інших осіб, які доглядають дитину.

Одним із заходів безпеки дитини-пасажира є дитяче автокрісло. Обираючи вказаний захід пасивної безпеки радимо, перш за все, звертати увагу на його відповідність загальним вимогам безпеки.

Воно повинно відповідати віковій групі дитини. Має бути можливість регулювання висоти і ширини спинки дитячого автокрісла, а також фіксаторів ременів безпеки, які в сукупності дозволяють налаштувати крісло індивідуально.

Пам’ятайте, комфортне розташування малюка в автомобільному кріслі не тільки убезпечить його життя, але й дозволить водію безперешкодно сконцентруватися на управлінні автомобілем.

За недотримання заходів пасивної безпеки, яким в даному випадку являється дитяче крісло, стаття 125 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає попередження. Лояльний характер адміністративного стягнення свідчить про те, що законодавець закликає до усвідомленого ставлення батьків та осіб, що їх замінюють до безпеки дітей, за яких вони несуть не тільки моральну, але й юридичну відповідальність, наслідки якої, залежно від обставин, можуть бути значно серйознішими. Безпека наших маленьких пасажирів залежить від батьків.

Тому Державтоінспекція Київської області закликає усіх дорослих заздалегідь піклуватися про безпеку своїх дітей.

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській бласті
 Повернутись на головну
Замовити VPS-хостинг
Зареєструвати домен / register domain ua
Free FTP for IP-camera